Відпускна аптечка:  що взяти з собою у подорож

Відпускна аптечка: що взяти з собою у подорож

Сезон відпусток уже настав, і багато хто вирушає у довгоочікувані подорожі. Хтось вирішить поїхати до моря, хтось – у гори, а хтось – на дачу. Який би відпочинок для себе ви не обрали, вам знадобиться дорожня аптечка.

1. Таблетки від захитування. Вони можуть допомогти ще в дорозі до місця призначення. Якщо вас «закачує» у транспорті, ці ліки необхідні, а якщо подібних випадків не помічалося, то можна взяти про всяк випадок. Обов’язково варто їх мати, якщо подорожуєте з дитиною.
2. Набір лейкопластирів. Усі стикалися з натертими ногами й мозолями. Їх можна отримати навіть у шльопанцях або в’єтнамках. Дрібні подряпини й порізи також часте явище на відпочинку й не тільки. Пластир захистить від інфекцій дрібні ранки та допоможе їм швидше загоїтися. Лейкопластир – головний «мастхев» на будь-якому відпочинку.
3. Препарати для поповнення рідини та електролітів в організмі. Вони можуть знадобитися при діареї і запобігти зневодненню.
4. Сонцезахисний крем. Влітку сонце – звичайне явище, й згоріти можна скрізь. Тому крем необхідно брати широкого спектру, з максимальним фактором захисту й водостійкості.
5. Знеболювальні і жарознижувальні засоби. Головний біль і температура можуть з’явитися від перепадів тиску, зміни часових поясів, клімату й так далі. До таких ситуацій слід бути готовим завжди і покласти в аптечку ібупрофен, аспірин або парацетамол.
6. Протизапальні препарати. До таких, наприклад, належать мефенамінова кислота, яка має жарознижувальні та анальгетичні властивості.
7. Антисептики. Їх варто брати, якщо ви подорожуєте в місцях, де немає можливості промити рану чистою водою.
8. Протигерпесна мазь. Під впливом ультрафіолетових променів герпес може виникнути в будь-якої людини, тому мазь необхідно брати з собою на відпочинок.
9. Сорбенти. Це важливі препарати, адже саме під час відпочинку люди вживають велику кількість їжі та алкоголю. Сорбенти допоможуть «пережити» ці непрості моменти для організму.
10. Антигістамінні засоби. Ці ліки необхідні, якщо ви страждаєте від алергії. Візьміть їх із собою, навіть якщо вважаєте, що у вас немає алергії: у новій обстановці вона може проявитися.
11. Ферменти. Вони покращують травлення, зокрема перетравлювання білків, вуглеводів і жирів.
12. Репеленти. Ці препарати захистять від комарів, кліщів та інших комах. Це може бути діетілтолуамід (Дета, Gardex) або етилбутилацетиламінопропіонат (Москітол, Glorix).
13. Стерильний бинт. Обов’язковий інвентар під час подорожей, який допоможе зупинити кровотечу й захистить рану від потрапляння інфекцій.
14. Протидіарейні засоби. Їх можна застосовувати тільки дорослим, а також якщо температура тіла нижче 38°.
Вміст аптечки загалом залежить від ваших хронічних захворювань і від того, куди ви їдете. Якщо це розвинена країна з доступною медичною допомогою, цей список можна скоротити.
Також до початку подорожі необхідно зробити відповідні щеплення за рекомендаціями лікаря та придбати медичну страховку.

Поділися:

Добавить комментарий