Відзначено кращих журналістів

З нагоди Дня журналіста у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулися урочистості, де віншували медійників області. Старших колег першими привітали наймолодші учасники свята – вихованці студії дитячого телебачення «Разом». Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, доцент кафедри журналістики ПНПУ імені В. Г. Короленка Гліб Кудряшов побажали майстрам пера і мікрофона нових творчих злетів, реалізації найсміливіших задумів та планів.
Кращим представникам ЗМІ регіону вручили почесні грамоти та подяки облдержадміністрації, обласної ради, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА, НСЖУ, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. Також нагородили лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад». Нагадаємо, що першою та третьою преміями відзначено журналістів «Зорі Полтавщини» Юлію Хоменко і Людмилу Даценко.
Було відзначено переможців обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року». У номінації «Кращий телевізійний матеріал» – випускового редактора телеканалу «Центральний» ТОВ «Студія Місто» Анну Ружін та головного редактора ТОВ «ТРК «ІРТ-Полтава» Ольгу Юровську. У номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ» – завідувача відділу молодіжних та соціальних проектів обласної газети «Село полтавське» Оксану Черчович-Лукаш та редактора ТОВ «Редакція газети «Козельщинські вісті» Надію Литвин. У номінації «Краща публікація в інтернет-виданні» – кореспондентку ОКІА «Новини Полтавщини» Ліну Решетник. У номінації «Кращий фоторепортаж» – фотокореспондента ПП «Редакція Лохвицької районної газети «Зоря» Бориса Левченка, фотокореспондента газети «Вісник Кременчука» Дмитра Бабця. У номінації «Кращий дизайн видання» – колективи газет «Вісті Хорольщини» та «Вісник Кременчука».

***
Колектив громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини» привітав народний депутат України Артем Вітко. Він побажав газетярам творчих знахідок, високих тиражів, вдячних читачів.
Учасник АТО, комбат, у підрозділі якого за період його командування не загинув жоден боєць, Артем Вітко поділився спогадами про буремний початок російської агресії, розповів про роботу парламенту, висловив своє бачення політичних і економічних перспектив розвитку країни.
Зоряни щиро вдячні Артему Вітку за теплі й щирі привітання.

(Інформація «Зорі Полтавщини»).

Поділися:

Добавить комментарий