Інформаційний кур’єр

«Виходь на світло!»

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» на території Полтавщини інспекторами Управління Держпраці у Полтавській області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості легалізації трудових відносин.
Фахівці повідомляють працівникам про те, що виконання робіт без оформлення трудових відносин призводить до незахищеності їхніх прав. Наголошують на неприпустимості неофіційного працевлаштування, яке фактично позбавляє працівника страхового стажу і можливості отримання заробленої пенсії та інших соціальних виплат. Повідомляють про переваги офіційного працевлаштування, а також попереджають роботодавців про їхню відповідальність у разі використання найманої праці без офіційного оформлення.
Також посадові особи Управління Держпраці постійно надають консультативну підтримку роботодавцям, працівникам та внутрішньо переміщеним особам з актуальних питань, які виникають в умовах воєнного стану.
Отримати актуальну інформацію з питань законодавства про працю можна на порталі https://pratsia.in.ua, де зосереджені всі рекомендаційні та роз’яснювальні матеріали Держпраці.
Також ви можете отримати індивідуальну консультацію у дистанційному режимі:
– за номером: +38095-076-70-60,
– електронною поштою: zvern@pl.dsp.gov.ua,
– заповнити форму для отримання роз’яснень http://surl.li/cgieu.

Управління Держпраці у Полтавській області.

Добавить комментарий