Віктор Корецький:  “Я тут виріс”

Віктор Корецький: “Я тут виріс”

Так відповів на наше запитання про роль, що відіграв у його житті Крюківський вагонобудівний завод, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах корпусу вантажного вагонобудування Віктор Корецький. І дійсно, його 30-літній безперервний трудовий стаж на підприємстві – це шлях професійного зростання і становлення, утвердження у справі, що обрав.
«На завод я за порадою брата прийшов після армії. Мав свідоцтво училища, що опанував професію кухаря. Тож у відділі кадрів запропонували завідувати їдальнею, та я відмовився, бо варити мріяв не смачні страви, а міцний метал, – розповідає Віктор Григорович. – Тому пішов навчатися зварювання у навчально-виробничий центр підприємства.
Перше місце роботи – термічний цех, дільниця виготовлення товарів народного споживання, відточував шви протягом 9 років на каністрах і ящиках. Потім були експериментальний цех і виготовлення контейнерів, шостий проліт півскатно-візкового і зварювання платформ порошковим дротом.
Також мені пощастило брати участь в освоєнні виготовлення таких нових видів продукції, як цементовози, зерновози, візки для транспорту соціального призначення. Це нові знання і вміння, набуття професійного досвіду».
Зараз Віктор Корецький має п’ятий кваліфікаційний розряд. До речі, нині на підприємстві трудяться 484 електрозварники на автоматичних і напівавтоматичних машинах і тільки 29 із них мають 5-й розряд. Майстер виробничої дільниці Ігор Удод говорить: «Він варить на будь-якій позиції, завжди якісно, без зауважень. До виконання завдань ставиться відповідально, у колективі його поважають, насамперед за добросовісність, порядність і людяність».

Тетяна ЛІНЕНКО,
журналіст.

Поділися:

Добавить комментарий