Вишняківська “Нива” – чемпіон України 2018 року

Мотобол

Вишняківська “Нива” – чемпіон України 2018 року

Г равці мотобольної команди “Нива” Роман Лук’янець, В’ячеслав Мусієнко, Олександр Ходосов, Юрій Жиденко (капітан команди), Віталій Березенко, Віталій Бойко, Володимир Бойко (граючий тренер), Станіслав Безносик, Сергій Пузик, Валерій Козачок та механік команди Юрій Манжос стали чемпіонами України з мотоболу.

У першому колі змагань мотоболісти “Ниви” перемогли в усіх чотирьох матчах, зробивши неабияку заявку на загальну перемогу в чемпіонаті. Й хоч у другому колі спортсмени з Хорольського району втратили очки, зігравши унічию (0:0) із “Колосом”, але до гри, яка мала стати вирішальною (з іще однією командою, що представляє Полтавщину, – “Дружба” з села Мачухи), вишняківці підійшли, маючи перевагу в два очки.
У перші два періоди поєдинку командам не вдалося відкрити рахунок – 0:0. Та в третьому воротар “Дружби” Роман Лук’янець не зміг захистити свої ворота, і Володимир Бойко забив перший м’яч у грі. А потім ще двічі відзначився Сергій Пузик, знявши питання про переможця цього матчу. Таким чином, за тур до завершення чемпіонату “Нива” стала недосяжною у чемпіонській гонці для інших мотобольних колективів. Вітаємо команду села Вишняки із сьомим чемпіонським титулом!
А в останньому турі чемпіонату завдяки домашній перемозі у Мачухах над “Колосом” із Нових Санжар (4:2) “срібло” першості України виборола місцева “Дружба”. Таким чином, полтавські команди посіли дві найвищі сходинки турнірної таблиці першості України. “Колос” завершив змагання на четвертому місці.

Підготував Сергій МІСЮРЕНКО.

Поділися:

Добавить комментарий