Укрпошта відкрила передплату газет і журналів на 2023 рік

Вислови вдячність захисникам України!

Укрпошта оголосила конкурс патріотичного малюнка для дітей «Герой ЗСУ – очима дітей». Творчий турнір присвячується мужності українських бійців, які боронять нашу країну від російського агресора.

Конкурс проходить із 26 вересня по 10 жовтня і приурочений до Дня захисників України. Метою його проведення є висловлення вдячності українським воїнам за захист нашої держави, виховання у дітей почуття патріотизму та уважного ставлення до захисників України, а також заохочення дітей до читання періодичних видань.
У конкурсі можуть брати участь діти віком від від 6 до 11 років. Автор найкращого малюнка, який визначить конкурсна комісія, отримає від Укрпошти смартфон Samsung. Автори робіт, які здобудуть 2, 3, 4 та 5 місця, будуть нагороджені блоком марок із песиком Патроном! Усі учасники конкурсу отримають символічний сувенір – листівку з привітанням від песика Патрона.
Умови участі в конкурсі
Дитині необхідно намалювати патріотичний малюнок, який висловлюватиме її почуття поваги та вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни. Вимоги до малюнка: формат А4, довільне виконання, оригінальність, охайність, творчий підхід, відображення та передача почуттів вдячності українським воїнам. Виконання – акварель, гуаш тощо.
Одному з батьків чи опікуну дитини слід оформити передплату на будь-яке дитяче видання з передплатних каталогів на 2023 рік (1 півріччя) (мінімальний термін передплати – один місяць) за допомогою сервісу «Онлайн передплата» або у відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта», або через листоношу «Офлайн передплата»; надіслати на електронну адресу: katalog-periodiki@ukrposhta.ua скановану фотокопію малюнка дитини, копію квитанції та абонемента форму СП-1 (для підтвердження). У тексті листа зазначити ПІБ дитини, вік, місто проживання та вказати контактний номер телефону.
Оригінали малюнків бажано надсилати поштою на адресу: 01001, м.Київ, Хрещатик, 22, каб. 537.
Детальні умови конкурсу на сайті Укрпошти у розділі «Акції» https://ukrposhta.ua/ua/heroi-zsu-ochyma-ditei

Полтавська дирекція АТ «Укрпошта».

Добавить комментарий