Вісті з Кременчуцького вагонобудівного заводу

Вісті з Кременчуцького вагонобудівного заводу

ЕКр1-001 «Тарпан» вийшов на маршрут

Міжрегіональний швидкісний двосистемний електропоїзд ЕКр1-001 «Тарпан» – знову як новий. На Крюківському вагонобудівному заводі, де був створений шість років тому, він перебував на капітальному плановому ремонті. За кілька місяців напруженої роботи перевірено, полагоджено й відрегульовано всі вузли й механізми, системи життєзабезпечення, ходові частини, рами й кузови, відновлено лакофарбове покриття вагонів, почищено сидіння.
Нещодавно відремонтований ЕКр1-001 «Тарпан» вирушив до Києва, а звідти – у свою першу після перерви рейсову поїздку. «Українська швидкісна залізнична компанія», на балансі якої перебуває поїзд, визначила для нього маршрут: Київ – Львів. Нагадаємо, що раніше поїзд курсував на одеському, запорізькому й інших напрямках.
На КВБЗ прибув другий електропоїзд цієї ж моделі – ЕКр1-002. Він здолав свої перші 2 мільйони кілометрів залізничних колій і тепер також перебуватиме на заводі на плановому капремонті.

121 зерновоз КВБЗ реалізує Першій логістичній компанії

Про придбання такої кількості вантажних вагонів у Крюківського вагонобудівного заводу голова Комітету з питань інфраструктури Федерації роботодавців України, засновник Першої логістичної компанії Максим Шкіль повідомив у інтерв’ю виданню «Цензор.нет».
Згідно з умовами договору, у серпні КВБЗ відвантажив замовникові 65 зерновозів. Ще 56 вагонів – у стадії підготовки до здавання й відправлення до пункту призначення.

Сотню пасажирських вагонів замовлять за бюджетні кошти

Кабінет Міністрів України затвердив проєкт Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік» і передав його на розгляд у Верховну Раду. У головному фінансовому документі передбачено виділення майже 3,3 млрд грн державних коштів на закупівлю 100 пасажирських вагонів у рамках оновлення рухомого складу АТ «Укрзалізниця».
«Міністр фінансів України Сергій Марченко, презентуючи Держбюджет-2021, назвав його бюджетом можливостей, де розвиток залізничного транспорту визначений одним із пріоритетів», – йдеться на офіційному сайті Мінфіну.

Підготувала
Юлія КОНДРАТЬЄВА,
журналіст.

Поділися:

Добавить комментарий