Інформаційний кур’єр

Вісті з Придніпров’я

Дільницю Золотнишине–Потоки електрифіковано

На вантажній залізничній станції Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці ПАТ “Укрзалізниця” відбулися урочистості з нагоди відкриття електрифікованої дільниці Золотнишине–Потоки. Роботи з електрифікації станції, що обслуговує Полтавський ГЗК, розпочалися в цьому році й були успішно завершені.
Завдяки електрифікації дільниці Золотнишине – Потоки напрямок Полтава – Кременчук – Користівка – Знам’янка, де щодня курсує більше десятка поїздів, відтепер буде забезпечений електротягою.

Дитячий спортивний майданчик – за кошти із “Громадського бюджету”

На подвір’ї Кременчуцької загальноосвітньої школи №24, в якій навчаються діти з мікрорайону Велика Кохнівка, урочисто відкрили майданчик для заняття вуличною гімнастикою. Антивандальне спортивне обладнання закупили і встановили за кошти із “Громадського бюджету”. Відповідний проект, ініціатором якого була мама двох дітей, місцева мешканка Катерина Терещук, став одним із 11, реалізованих у Кременчуці цього року в рамках “Громадського бюджету”. На їх реалізацію із загального бюджету міста влада виділила 3 мільйони гривень. До речі, облаштування зон відпочинку й активного дозвілля для дітей і молоді – найпопулярніша тема проектів, що претендували на участь у цьогорічному “Громадському бюджеті” й були реалізовані чи перебувають у стадії завершення. Інша тема, якою опікуються ініціативні кременчужани, – заміна старих вікон, електромереж, комунікацій в соціальних і комунальних закладах міста на нові, енергозберігаючі.
Наступного року на реалізацію своїх ініціатив з покращення життя на місцях громади отримають удвічі більше коштів – 6 мільйонів гривень. Одинадцять із 13 запланованих проектів громадяни зможуть реалізувати в своїх мікрорайонах, також планується реалізація однієї загальноміської громадської ініціативи й однієї – в будь-якому закладі соціальної сфери.

Підготувала Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА.

Добавить комментарий