Інформаційний кур’єр

Вісті з Придніпров’я

Лікування – у виїзному шпиталі

Ветерани війни з Автозаводського району Кременчука, які потребують медичної допомоги, але з різних причин не мають змоги лікуватися в стаціонарі, отримали шанс поліпшити стан здоров’я за місцем проживання. Для цього на базі терцентру соціального обслуговування Автозаводського району департаменту соцзахисту населення та питань АТО Кременчуцької міської ради облаштували виїзний денний стаціонар Кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни.
Спеціалісти провели обстеження вже 20 літніх кременчужан зі статусом ветерана війни й призначили їм відповідне лікування, причому не тільки у вигляді медикаментозної терапії, а й відновлювального масажу, фітооздоровлення, релаксації тощо.

Оновлення міської лікарні в Горішніх Плавнях триває

Автоматичні ліжка із електроприводом для післяопераційних пацієнтів, сучасні ліжка для терапевтичного й неврологічного відділень, нова постільна білизна, матраци – ці та інші обнови отримала нещодавно міська лікарня Горішніх Плавнів. Гроші на поповнення матеріальної бази комунального медичного закладу міста гірників були виділені з місцевого бюджету, головним наповнювачем якого є Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат.
У планах міської влади – комплексна реконструкція третього поверху хірургічного відділення, а також капітальний ремонт лікарняного рентгенкабінету. Його планують оздобити цифровим рентгенологічним апаратом вартістю 5 мільйонів гривень. Два мільйони гривень виділили депутати Полтавської облради, а решта – кошти з міського бюджету.

У Кременчуці з’явилася “Територія, дружня до молоді”

За підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення, Центру “Розвиток КСВ” та органів місцевої влади у Кременчуці розпочав свою роботу творчий центр під назвою “Територія, дружня до молоді”. Діти і підлітки віком від 6 до 16 років, у першу чергу – серед внутрішньо переміщених осіб, протягом жовтня–грудня цього року матимуть змогу безкоштовно опановувати творчість на заняттях із арт-терапії, разом із батьками відвідувати майстер-класи із декоративно-прикладного мистецтва.
Ще одне важливе завдання “Території, дружньої до молоді” – допомагати дітям переселенців з охопленого війною Донбасу долати психологічні бар’єри у спілкуванні з навколишнім світом, що виникли унаслідок пережитого стресу. І саме малювання, ліплення, інші творчі навички допомагатимуть зробити це максимально ефективно.
Наразі триває електронний запис до “Території, дружньої до молоді”. Заняття проходитимуть щосуботи у приміщенні Молодіжного парламенту Кременчука.

Підготувала
Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА.

Поділися:

Добавить комментарий