Вітаємо розвідників надр  з професійним святом!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Вітаємо розвідників надр з професійним святом!

Шановні полтавці, щороку в першу неділю квітня в Україні відзначається День геолога. Це професійне свято працівників геології, геофізики, геодезії та картографії України.
Мінеральні й енергетичні ресурси країни – основа економіки будь-якої держави. Соціально-економічне значення праці геологів надзвичайно велике. Їх самовіддана праця забезпечує розвиток економіки країни. Наші надра мають величезний потенціал, і при розумному, активному, творчому підході ми можемо не тільки зберегти об’єми видобутку вуглеводнів, а й наростити до обсягів, які повністю забезпечать нашу економіку власною сировиною.
Місто Полтава є столицею нафтогазової геологорозвідувальної галузі, а східна частина України – основним нафтогазовидобувним регіоном держави.
У надрах Полтавщини розвідано 78 родовищ нафти та газу із сумарною оцінкою їх запасів та ресурсів: природного газу – 1,53 трлн м3 і 260 млн тонн нафти та газового конденсату.
Полтавські геологи завжди були кращими геологорозвідниками на теренах України та за її межами.
Колектив Українського геологічного науково-виробничого центру ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України», як правонаступник ДП «Полтавнафтогазгеологія», який розташований в Полтаві, за 80-річну історію існування завдяки щоденній творчій, кропіткій, наполегливій праці співробітників підприємства відкрив близько 200 родовищ вуглеводнів, в тому числі й такі унікальні, як Шебелинське, Радченківське та інші. Відкриті нами родовища стали основою матеріально-ресурсної бази України. На них зараз видобувається 80 відсотків вуглеводнів як державними, так і приватними видобувними підприємствами. Підприємство успадкувало кращі геологічні традиції, багаторічні напрацювання та висококваліфікований кадровий потенціал.
Сфера діяльності нашого підприємства охоплює весь геологорозвідувальний процес від пошуків та розвідки нафтових, газових та газоконденсатних родовищ до видобування та розробки з науковим супроводом основних технологічних процесів галузі.
Стратегія підприємства полягає у нарощенні обсягів робіт, пов’язаних з використанням передових наукових практик, розробкою прогресивних науково-технічних рішень, інноваційних технологій та застосуванням сучасних програмно-апаратних засобів та усвідомленні відповідальності перед природою і суспільством, що є запорукою екологічної безпеки регіону. Ми відкриті для взаємовигідної співпраці з видобувними підприємствами державної та приватної форм власності.
В успіхах колективу провідна роль генерального директора Петра Сергійовича Голуба, який очолює наше підприємство з 1986 року і є справжнім фанатом своєї справи, мудрим керівником. Усе життя Петра Сергійовича пов’язане з геологією, і сьогоднішнє ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» є, в повному розумінні, найважливішим його досягненням.
ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України» під керівництвом П. С. Голуба зуміло вірно зорієнтуватися у важкі часи, зберегти найцінніше – висококваліфікований кадровий потенціал, поєднати досвід працівників-ветеранів та наполегливість молодих фахівців, зберегти і розширити лабораторно-технічну базу (збудувати лабораторний корпус, керносховище, створити шліфотеку), розширити сферу своєї діяльності та відкрити нові напрямки робіт, довести необхідність участі підприємства у видобутку нафти та газу на власних ліцензійних ділянках із залученням приватних інвестицій.
Шановні ветерани, працівники геологічної галузі Полтавщини – Українського геологічного науково-виробничого центру ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України», геофізики Східно-Української геофізичної розвідувальної експедиції на чолі з М. В. Бубликом, Полтавської експедиції геофізичних досліджень свердловин під керівництвом І. В. Гладкого та геологи інших підприємств регіону! Користуючись нагодою, від імені колективу та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем геолога!
Бажаю усім геологорозвідникам – натхненній молоді, покликаній романтикою, і сивочолим ветеранам – міцного здоров’я, миру, щастя, нових відкриттів, творчих успіхів, сімейного затишку та благополуччя. А також наснаги та нових звершень на благо українського народу.

Сергій ВИНОГРАДОВ
Заступник головного геолога
ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР»

Поділися:

Добавить комментарий