Визначено кращі книги минулого року

Визначено кращі книги минулого року

У Полтавській облдержадміністрації нагородили переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини-2020», повідомили на сайті державної установи. В умовах карантину на захід запросили лише видавництва-переможці.
Цьогоріч на розгляд журі представили 49 різножанрових книг. Найбільше заявок надійшло від видавництв «Дивосвіт», «АСМІ», «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Визначали кращих у семи номінаціях: історико-краєзнавче видання, університетська книга, поетична збірка, прозаїчне видання, для дітей та юнацтва, культура і мистецтво, іміджеве видання.
«Завершилася реалізація Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016– 2020 роки. За час її дії полтавським видавництвам з обласного бюджету надано потужну фінансову підтримку на випуск соціально значущих видань, спрямованих на популяризацію та вивчення історії краю, виховання патріотизму та утвердження української ідентичності. За цей період реалізовано 65 видавничих проєктів накладом понад 21 тисячу примірників на суму майже 4,5 мільйона гривень», – зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.
Гран-прі цьогорічного конкурсу отримала книга «Друга світова війна. 1930–1945. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи. У 3 кн. Кн.1: Процеси. Діячі. Рефлексії», авторами-упорядниками якої є Олександр Білоусько, Тарас Пустовіт, Віктор Ревегук. Надруковано її у видавництві «Полтавський літератор». Вперше на конкурс представив власне видання Центр сучасного мистецтва Jump (м. Полтава). Усіх переможців відзначили дипломами. Повний перелік – на сайті ОДА.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий