Визначено переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році

Конкурс традиційно проводився у двох номінаціях – «Кращий керівник» (учасники – державні службовці категорії «Б») і «Кращий спеціаліст» (учасники – державні службовці категорії «В»). Цьогоріч у першій номінації були представлені 16 осіб, а в другій – 35.
Відповідно до умов першого туру конкурсу його учасники мали виконати кілька завдань. Спочатку скласти он-лайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу. Потім створити презентацію на тему «Що означає бути успішним на державній службі», виконати ситуаційне завдання на складання ділових документів, а також тестові завдання, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад, які займають учасники конкурсу.
У результаті переможницею першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в облдержадміністрації у номінації «Кращий керівник» стала заступник начальника відділу захисту населення і територій управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Олена Міщенко. Друге і третє місця відповідно посіли заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Отич і заступник начальника відділу оцінки впливу на довкілля, моніторингу та зв’язків з громадськістю департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Алла Вдовенко.
У номінації «Кращий спеціаліст», набравши однакову кількість балів, перше місце розділили головний спеціаліст відділу планування заходів цивільного захисту населення управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Валентина Мусієнко і головний спеціаліст юридичного відділу апарату облдержадміністрації Олена Максимчук. Друге місце виборола головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури, бухгалтерського обліку та управління персоналу управління інфраструктури облдержадміністрації Наталія Романко. Третє місце посіла головний спеціаліст відділу контролю апарату облдержадміністрації Наталія Анохіна.
Переможці першого туру конкурсу представлятимуть обласну державну адміністрацію в наступному етапі, який відбуватиметься упродовж травня-червня поточного року. Проведе його на рівні Полтавщини обласне територіальне управління Нацдержслужби. Третій тур запланований на вересень-жовтень 2018-го й організовується на державному рівні Нацдержслужбою України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Поділися:

Добавить комментарий