Воїн-захисник Олег Бородай презентував "Вогневий вал"

Воїн-захисник Олег Бородай презентував «Вогневий вал»

У Миргородському літературно-меморіальному музеї Давида Гурамішвілі відбулася презентація другої частини книги «Вогневий вал» воїна-захисника, члена Миргородського літературного об’єднання «ДієСлово» Олега Бородая, повідомляє сайт Миргородської міської ради. У книзі «Вогневий вал», сповненій патріотизму та віри в Перемогу, — інтерв’ю з бойовими побратимами Олега Миколайовича, уривки з фронтового щоденника та вірші автора.

Олег Бородай народився у Миргороді.  Із золотою медаллю закінчив Комишнянську середню школу. Вищу освіту здобув на фізико-математичному факультеті Полтавського педагогічного інституту ім. В.Короленка. Протягом 15 років працював за фахом – вчителем в одній зі шкіл Харкова.

У 2015 р. пішов добровольцем в АТО. Саме там написав свої перші вірші та пісні. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини — брав участь у боях на Луганщині. Коли над його окопом пролітають ракети, а зовсім поруч вибухають снаряди, він, стискаючи автомат, подумки римує поетичні рядки. Коли ворожа канонада на якийсь час затихає, він бере гітару і співає для товаришів по зброї ним же самим складені пісні.

Поетичні твори Олега Бородая неодноразово друкувалися у періодичних виданнях та літературних альманахах «Склянка часу», «Нива», «У пошуках альтернативи», «Пісні нескорених війною», «Слово єднає» , «Миргородські обрії» та інших. Він — автор чотирьох книг, які вийшли друком у харківському видавництві «Майдан»: «Відлуння окопів» (2018 р.), «Релаксація душі» (2021 р.), «Вогневий вал» ( перша частина – 2022 р., друга – 2023 р.).

Поділися:

Добавить комментарий