Володимир Когут: “Полтавська область має гідно виступити на всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч”

Володимир Когут: “Полтавська область має гідно виступити на всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч”

На Полтавщині завершився ІІІ районний етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» серед учнів закладів загальної середньої освіти. Про це в офіційному медіацентрі Полтавщини на брифінгу розповіли заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Когут і начальник Управління молоді і спорту ПОВА Марина Трохименко.
Загалом до участі зареєструвалося 1287 команд. Спочатку учні шкіл змагалися з 5 видів спорту у своїх навчальних закладах, потім у громадах. У квітні визначили переможців із футзалу, волейболу, баскетболу, черліденгу, спортивного орієнтування в усіх районах Полтавської області.
У районних змаганнях взяли участь 2862 учні та 252 команди. Переможці в кожному виді спорту приїдуть у травні на обласний етап шкільних ліг.
«На змаганнях дітей підтримують не лише однолітки та тренери, а й амбасадори проєкту: відомі спортсмени й переможці всеукраїнських та міжнародних змагань із тхеквондо, греко-римської та вільної боротьби, дзюдо, футболу й веслування, – розповів Володимир Когут. – Крім того, тренування та змагання відвідували начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін, усі його заступники. Ми підбадьорювали юних спортсменів, грали разом та дарували спортивний інвентар. Адже шкільні ліги – це в першу чергу про азарт, командний дух, дружню обстановку та жагу до перемоги».
Талісман полтавських шкільних ліг – Лісовий кіт. Його обирали жителі області, учасники змагань та школярі серед 8 тварин, які поширені на Полтавщині. У голосуванні взяли участь понад 6 тисяч людей. Ростова лялька кота вже виготовлена і з’явиться на фінальних змаганнях обласного етапу, вболіватиме та підтримуватиме юних спортсменів і на всеукраїнському етапі ліг у Києві.
«П’ятий етап відбудеться в червні, Полтавська область має гідно виступити на всеукраїнських шкільних лігах. Адже під час змагань виявлено дійсно талановитих спортсменів: деякі діти змагались у кількох видах спорту, а деякі школи завойовували «золото» одразу з футзалу і баскетболу. Тож бажаємо удачі переможцям, гарної командної гри та азарту на наступних змаганнях!» – підсумував Володимир Когут.
Начальник Управління молоді і спорту ПОВА Марина Трохименко розповіла, що в обласному етапі шкільних ліг змагатимуться 35 команд з обраних видів спорту.
До Києва від області поїде 7 команд-переможців. Вони тиждень змагатимуться з однолітками в столиці. А переможці «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» отримають в нагороду поїздку до табору в Карпатах. Там на них чекає активний відпочинок, тренування з відомими спортсменами, екскурсійні маршрути.
Спікери побажали дітям із Полтавщини удачі на всіх етапах та гідно представити область у Києві.

Учасники ІV етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» із усіх видів спорту

Баскетбол (дівчата)
Розсошенська гімназія (Полтавський район), Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка (Миргородський район), Рокитненська гімназія (Кременчуцький район), Калайдинцівський ліцей (Лубенський район), Ліцей №14 «Здоров’я» (Полтава).
Баскетбол (хлопці)
Скороходівський ліцей (Полтавський район), Миргородський ліцей №1 імені П. Мирного (Миргородський район), Науковий ліцей «Політ» (Кременчуцький район), Пирятинський ліцей (Лубенський район), Ліцей №14 «Здоров’я» (Полтава).
Волейбол (дівчата)
Терешківський ліцей (Полтавський район), Лохвицька гімназія №1 (Миргородський район), Ліцей №17 «Вибір» імені М.Г.Неленя (Кременчуцький район), Академічний ліцей «Європейський» (Лубенський район), Ліцей №14 «Здоров’я» (Полтава).
Волейбол (хлопці)
Новосанжарський ліцей (Полтавський район), Вирішальницька ЗОШ (Миргородський район), Оболонський опорний ЗЗСО (Кременчуцький район), Новооржицька ЗОШ (Лубенський район), Тахтаулівський опорний НВК (Полтава).
Спортивне орієнтування
Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника (Полтавський район), Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка (Миргородський район), Кременчуцька гімназія №28 (Кременчуцький район), Перша гімназія імені Матвія Номиса (Лубенський район), Полтавська ЗОШ №26 (Полтава).
Футзал
Полтавський спортивний ліцей (Полтавський район), Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка (Миргородський район), Горішньоплавнівська ЗОШ (Кременчуцький район), Гімназія імені Володимира Малика (Лубенський район), ЗЗСО №10 імені В.Г.Короленка (Полтава).
Черліденг
Опішнянський ліцей (Полтавський район), Попівська гімназія (Миргородський район), Кременчуцька гімназія №31 (Кременчуцький район), Вовчицький ліцей (Лубенський район), Полтавська ЗОШ №26 (Полтава).

Поділися:

Добавить комментарий