Інформаційний кур’єр

Волонтерство очима сучасників і безпосередніх учасників

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, БФ «Об’єднання світових культур», департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради проводять Всеукраїнський конкурс «Волонтерство: від усвідомлення до дії» та Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення».

Ініціативи відбуваються за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності, Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України та інших інституцій.
Всеукраїнський конкурс есе «Українське волонтерство – унікальне явище сьогодення» проводять до Міжнародного дня волонтера (5 грудня) та Дня благодійництва (друга неділя грудня). Учасником конкурсу може стати кожен житель України, подавши на творче змагання своє есе на теми: «Волонтерство-2020», «Волонтерство як феномен», «Як це – бути волонтером?», «Студентська молодь як частина волонтерського руху», «Волонтерство як соціальний обов’язок відповідального суспільства», «Молодь та волонтерство», «Стереотипи про волонтерство» чи на будь-яку іншу, пов’язану з назвою конкурсу тему.
Обсяг есе повинен становити від 2 до 4 сторінок, формат сторінки – А4. Есе разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові учасника, контактного телефону, електронної адреси, домашньої адреси, назви есе) слід подати до 15 листопада 2020 року на офіційну електронну адресу організаційного комітету: uccplec@gmail.com (обов’язково у темі повідомлення необхідно вказати «Конкурс есе»).
Із Положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/ 1lrxUBWtxlqTeOTyoD1y7v9UrfmsRyWa/view?usp=sharing.
Всеукраїнський конкурс проєктних ініціатив «Волонтерство: від усвідомлення до дії» пропонує позмагатися в семи номінаціях: «Учнівські ініціативи», «Студентські ініціативи», «Молодіжні ініціативи», «Волонтерські ініціативи в зоні проведення АТО/ООС», «Волонтерські ініціативи у боротьбі з COVID-19», «Екологічні волонтерські ініціативи», «Гуманітарні ініціативи».
Учасником конкурсу може стати кожен громадянин України, ініціативна група, приватна компанія, благодійна організація, громадська організація.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму(https://docs. google.com/forms/d/ 1tTTKL_SLg1x1spqVEJ0e04eXyjNXiKcQIpgUUPjr74/viewform?edit_requested=true) дo 15 листопада 2020 року.
Із Положенням про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1f0xpPnMUXu_WPJ__1oXWzHYfQTxoYEZv/view.
Переможці обох конкурсів будуть нагороджені дипломами І–ІІІ ступенів та цінними подарунками.

За матеріалами Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення.

Поділися:

Добавить комментарий