«Ворскла» – «Чорноморець» – 2:1

????????????????????????????????????

Після першого етапу чемпіонату полтавський клуб фінішує на третьому місці. У черговому турі чемпіонату України з футболу наші земляки вдома перемогли одеський «Чорноморець». У дебюті поєдинку команди обмінялися гострими атаками, створивши біля обох воріт чималу напругу. Зелено-білі продовжували активно шукати прогалини в оборонних редутах гостей. І на 16 хвилині досягли бажаного. Це Коломоєць відкрив рахунок. Під завісу першого тайму перевага ворсклян подвоїлася завдяки автоголу Зубейко – 2:0. У другій половині зустрічі одесити один м’яч відквитали – 2:1. До кінця поєдинку рахунок залишився незмінним.

У звітній зустрічі за наших земляків грали: Шуст, Ребенок, Даллку, Чеснаков, Пердута, Скляр, Шарпар, Кадимян (Саків, 90+2), Кобахідзе (Гіоргадзе, 85), Кулач, Коломоєць (Одарюк, 23).

Результати інших поєдинків 22 туру: «Карпати» – «Шахтар» – 0:3, «Динамо» – «Зоря» – 3:2, «Іллічівець» – «Олімпік» – 1:0, «Сталь» – «Верес»– 0:1. Поєдинок «Зірка» – «Олександрія» було зіграно, коли цей номер «зорі Полтавщини» вже здали до друку.

9 березня «Ворскла» вдома прийматиме донецький «Шахтар». Матч розпочнеться о 19.00.