“Ворскла” – “Динамо” – 0:1

У 12-му турі Прем’єр-ліги “Ворскла” приймала одного з лідерів чемпіонату – київське “Динамо”. Обидві команди підійшли до звітної гри дещо ослабленими. І якщо на гру “Динамо”, як зазначав на післяматчевій прес-конференції тренер киян Олександр Хацкевич, вплинуло те, що завжди нелегко грати в чемпіонаті України після матчів збірної, полтавців “підкосили” травми. Коуч “Ворскли” Василь Сачко мав експериментувати зі складом, але слід зазначити, що “ворскляни” у боротьбі з грізним супротивником зовсім не виглядали “хлопчиками для биття”.
На початку матчу більш активно діяли кияни. Вони ж створили і перший небезпечний момент. Циганков на 11-й хвилині матчу міг “розпечатати” ворота господарів, але не влучив у дальній кут воріт. Надалі гра тривала в цілком рівній боротьбі. Треба відзначити хіба потужний удар Гармаша, який на 24-й хвилині парирував Шуст. Наприкінці першої половини матчу навіть здавалося, що “Ворсклі” вдалося перехопити ініціативу, але… Атака киян на 40-й хвилині першого тайму, як з’ясувалося пізніше, виявилася вирішальною для підсумкового результату гри. Супряга з лівого флангу віддав пас на Гармаша. І, хоч тому пробити й завадили, м’яч потрапив до Циганкова, який цього разу не схибив – 0:1.
У другому таймі “Ворскла” атакувала і кілька разів була дуже близькою до того, щоб зрівняти рахунок. Відзначитися міг Кулач, дуже непогану атаку, розпочату Шарпаром, мав доводити до логічного завершення Коломоєць…
Незважаючи на те, що трибуни на стадіоні імені Олексія Бутовського були, м’яко кажучи, заповнені не повністю, “ворскляни” отримували неабияку підтримку від своїх вболівальників. Потужно “запалювала” група іноземців, які навчаються і працюють у нашому місті. Їхні скандування й пісні в африканському стилі не раз заводили трибуни і “підганяли” команду вперед. Втім навіть при підтримці “іноземного легіону” полтавцям не вдалося “засвітити одиничку” на табло. Більше того, “Динамо” вже у додатковий час ледь не подвоїло рахунок, але Шуст виручив команду після небезпечного удару Сідклея.
Більшість футбольних оглядачів після матчу зазначали, що “Ворскла” в цій грі більше заслуговувала на нічию, аніж “Динамо” на перемогу. До речі, перемоги з мінімальним рахунком (1:0) кияни в цьому сезоні досягли вже всьоме.
Незважаючи на прикру поразку, “Ворскла” залишилася на четвертій сходинці турнірної таблиці. Але від третього місця, яке посідає справжня сенсація цього сезону – “Олександрія”, полтавців уже відділяє сім очок.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Пердута, Якубу (Сергійчук, 82), Скляр, Кулач, Шарпар, Чеснаков, Сапай, Коломоєць (Карека, 73), Даллку, Ребенок.
Результати інших матчів 10-го туру: “Шахтар” – “Десна” – 1:0, “Маріуполь” – “Зоря” – 3:2, “Львів” – “Арсенал” – 1:0, “Олімпік” – “Чорноморець” – 1:0, “Олександрія” – “Карпати” – 2:1.