"Ворскла" – "Динамо" – 0:5

«Ворскла» – «Динамо» – 0:5

Це справді був біль…
На очах у багатотисячної армії своїх уболівальників полтавська «Ворскла» не просто програла, а була вщент розгромлена київським «Динамо», яке, до речі, перед цим матчем не перемагало вже у чотирьох турах поспіль. «Ворскляни» підійшли до гри з легендарним київським клубом теж на спаді. Дві поразки відкинули наших земляків у нижню частину турнірної таблиці. Але, незважаючи на це, стільки шанувальників «Ворскли» на стадіоні імені Олексія Бутовського не збиралося вже дуже давно. За офіційною інформацією, повболівати за своїх улюбленців прийшли 11 346 глядачів – абсолютний рекорд останніх часів. Важко передати словами, з яким відчуттям полтавці залишали футбольну арену. Того дня гра нашого клубу розчарувала як ніколи. Зрозуміло, «Динамо» дуже сильний колектив, але ж програвати теж можна по-різному. У звітному поєдинку складалося враження, що на полі грає лише одна команда, і це була не «Ворскла»…
Почалося все зі швидкого голу Циганкова на 9 хвилині матчу (0:1). На 35 хвилині у воротах полтавців «розписався» Шабанов (0:2), ще за дві хвилини відзначився Де Пена (0:3). Тож перед перервою було зрозуміло, що полтавцям «нічого не світить».
Залишалася надія, що у другому таймі, «ворскляни» хоча б заб’ють «м’яч престижу», але натомість вони ще двічі виймали м’яч із власної сітки воріт. До того ж четвертий гол наші земляки пропустили після першої ж атаки киян, яку завершив Бєсєдін на 46 хвилині гри (0:4). Надалі кияни трохи розслабилися і одного разу все ж могли пропустити м’яч, але не склалося. Натомість на 83 хвилині гри Де Пена оформив дубль і довів рахунок до розгромного (0:5). Мабуть, єдине, чого у завершальні миттєвості гри бажали полтавські вболівальники, – щоб суддя нарешті дав фінальний свисток. І коли це сталося, багато хто навіть відчув полегшення.
Тож «Динамо» нарешті перериває безвиграшну серію в матчах цьогорічного чемпіонату УПЛ і одночасно продовжує переможну ходу в іграх із «Ворсклою», що триває з 5 листопада 2017 року, яка тепер складається з 6 матчів поспіль. А ось полтавці не можуть навіть «розписатися» у воротах «динамівців» уже впродовж більш ніж 460 ігрових хвилин.
Коуч «Ворскли» Віталій Косовський так прокоментував гру своїх підопічних: «Динамо» переграло нас за всіма статтями. Звичайно, неприємно пропускати стільки голів. Важко зараз щось казати. Потрібно розмовляти з гравцями і розбиратися, чому так сталося… На жаль, не всі футболісти розуміють – просто так виходити на поле не можна. Пробачити можна все, можна поступатися в майстерності, десь у тактиці, але відсутності волі на полі не повинно бути. Ми вже встигли трохи поговорити з хлопцями, і я це озвучив. Потрібно включати характер і грати через «не можу».
Як підсумок беззубої гри «ворсклян» – розгромна поразка, полтавці залишаються на 10 місці у першості УПЛ. Нелегким для «Ворскли» буде і наступний поєдинок – проти лідера першості, донецького «Шахтаря». Ця гра 27 вересня розпочне 9 тур першості УПЛ. Залишається лише побажати гравцям полтавського клубу забути попереднє фіаско і дати справжній бій ще одному гранду українського футболу. Адже відступати далі нема куди, від останньої сходинки у турнірній таблиці наших земляків відділяють лише два очки.
За «Ворсклу» у звітній грі виступали: Каневцев (Ткаченко, 28), Пердута, Баєнко, Чеснаков, Кане, Скляр, Габелок, Ребенок, Луїзао (Петровіч, 46), Артур, Васін (Хебай, 71).
Результати інших матчів 8-го туру: «Дніпро-1» – «Карпати» – 2:0, «Львів» – «Олімпік» – 0:1, «Зоря» – «Маріуполь» – 0:0, «Колос» – «Олександрія» – 1:1, «Десна» – «Шахтар» – 0:1.