«Ворскла» – «Дніпро-1» – 0:1

Після двох поспіль перемог над «Олександрією» і «Маріуполем» полтавська «Ворскла» впритул наблизилася до своїх головних конкурентів у боротьбі за «бронзу» чемпіонату України – «Десни» і «Зорі». Ці команди у 18-му турі грали з лідерами першості – «Динамо» і «Шахтарем». Тож у випадку перемоги на власному майданчику над «Дніпром-1» полтавці мали всі шанси піднятися на четверту сходинку турнірної таблиці і лише одним очком поступатися команді, яка опиниться на третьому місці.
Та не все так сталося, як гадалося… На жаль, «Ворскла» зазнала «ювілейної», десятої, поразки з 34 матчів під орудою Юрія Максимова. Поразки, якої, враховуючи як турнірне становище і потенціал команд, так і хід поєдинку, не мало б бути.
Все, що вболівальникам, які не дивилися цю гру, потрібно знати про матч із «Дніпром-1», це те, що полтавцям майже нічого не вдавалося. Здавалося б, «біло-зелені» володіли м’ячем, та й моментів, які можна було реалізувати, полтавці мали більше, але використати свої можливості не спромоглися, а отримавши «м’яч у роздягальню» на 40-й хвилині матчу, так і не відігралися аж до фінального свистка арбітра. Не допомогло «ворсклянам» і вилучення на початку другого тайму Дугласа, який залишив «Дніпро-1» у меншості. У підсумку – «суха» поразка (0:1) та невпевнена гра виконавців полтавського клубу, яка дуже засмутила їхніх уболівальників.
Досить розгубленим виглядав на післяматчевій прес-конференції і очільник «біло-зелених» Юрій Максимов: «У першому таймі така метушня була, били кудись, вони «накривали». Можна помилятися, але така метушня у центрі поля… Захисники втрачали м’ячі – просто катастрофа, який брак у грі був.
Я просив заспокоїтися, покласти м’яч вниз. У другому таймі це зробили, контролювали, чекали свого моменту, але… Сьогодні не було бажаної гри. Другий тайм вийшов дещо кращим: створювали моменти, та немає в нас високого форварда, який міг би завершити атаку головою».
Незважаючи на поразку, «біло-зелені» залишилися на п’ятому місці, але знову «підпустили» до себе переслідувачів і, як мінімум на певний час, втратили шанс втрутитися у безпосередню боротьбу за бронзову сходинку турнірної таблиці.
За «Ворсклу» в звітному матчі грали: Різник, Чеснаков (Щербак, 72), Яворський, Альюн, Пердута, Тілль, Пуцлін, Скляр (Луїзао, 46), Степанюк, Кане, Кулач (Ребенок, 77).
Результати інших матчів 18-го туру: «Минай» – «Інгулець» – 0:1, «Маріуполь» – «Колос» – 1:4, «Шахтар» – «Десна» – 4:0, «Зоря» – «Динамо» – 0:2, «Олександрія» – «Олімпік» – 2:0. Матч «Львів» – «Рух» було перенесено, адже на львівському стадіоні незабаром відбудуться ігри збірної України, тож було вирішено поберегти газон «Арени Львів».