«Ворскла» крокує далі.  «Гірник-Спорт», дякуємо за гарну гру

«Ворскла» крокує далі. «Гірник-Спорт», дякуємо за гарну гру

Відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка України. Ледь не створив справжню сенсацію першоліговий «Гірник-Спорт». Матч наших земляків з Горішніх Плавнів з фаворитом цієї кубкової пари, учасником Прем’єр-ліги «Дніпром-1» по праву назвали головною драмою 1/16 фіналу.
Матч тримав у напрузі з першої до останньої хвилини. В цьому матчі було все: красиві голи, боротьба і порушення правил, які призвели до чисельних пенальті. Основний час закінчився з рахунком 3:3. Гірники навіть мали можливість перемогти, але фортуна того дня була не на їхньому боці. На останніх хвилинах другого тайму черговий пенальті у ворота «дніпрян», і… Суханов не зміг переграти воротаря гостей.
У додатковий час «Дніпро-1» таки вирвав перемогу, ще двічі розписавшись у воротах гірників, – 3:5. Поразка, але «Гірник-Спорт» заслуговує на подяку за волю до перемоги.
* * *
Полтавська «Ворскла» своє завдання виконала. У важкому матчі, який проходив під акомпанемент рясного дощу, «дуплет» Влада Кулача наприкінці зустрічі забезпечив «ворсклянам» участь в 1/8 фіналу Національного кубка. Варто зазначити, що впоратися із клубом «Львів» «ворсклянам» вдалося лише наприкінці матчу. Голи були забиті на 79 і 82 хвилинах матчу. Як би там не було – 2:0, – і «Ворскла крокує далі.
До речі, велике здивування викликає факт, що матч Кубка України, в якому брали участь дві команди Прем’єр-ліги, не демонстрували загальноукраїнські телеканали. Високий професіоналізм показав полтавський телеканал «Центральний», який пішов назустріч клубу і спромігся за півдня все ж організувати трансляцію.
P.S. Як повідомив портал ua-football.com, інтрига у поєдинку «Гірник-Спорт» і «Дніпро-1» тривала і після завершення матчу. Наступного після гри дня «гірники» направили офіційне звернення до УАФ з проханням роз’яснити розбіжність в тлумаченні правил і регламенту. Вся справа в тому, що тренер «Дніпра-1» в овертаймі використовував дві заміни, проте випускав гравців на поле протягом двох перерв, а не однієї, як це регламентовано правилами. Про подальший перебіг подій «Зоря Полтавщини» повідомить в одному з наступних номерів газети.