"Ворскла" – "Маріуполь" – 1:1

«Ворскла» – «Маріуполь» – 1:1

Нарешті… Після чотирьох поразок поспіль «ворскляни» здобули нічию і завоювали довгоочікуване очко у залік чемпіонату УПЛ. Хоча до останньої хвилини матчу, що відбувався за складних погодних умов, навіть найвідданіші фанати полтавського клубу, які прийшли на стадіон імені Олексія Бутовського, мабуть, не були впевнені в такому результаті.
Судячи з гри у першому таймі, стало зрозуміло, що «ворскляни» так і не зуміли «відійти» після попередніх розгромних поразок, і на серці стало дуже тривожно… Адже одна справа поступатися «Динамо» чи «Шахтарю», а інша – «Маріуполю», який, відверто кажучи, теж зірок з неба не хапає. У першій половині гри полтавці знову не забили м’яча, та, на щастя, хоч не пропустили самі. А ось другий тайм нарешті приніс «Ворсклі» такий довгоочікуваний гол. Щоправда, спочатку нашим землякам довелося виймати м’яч із сітки власних воріт. Уже на 56-й хвилині Чоботенко «розписався» у воротах господарів після розіграшу кутового. До честі полтавців, руки вони все ж не опустили, та й відступати вже, мабуть, було нікуди. Тож моменти для взяття воріт були, згадати хоча б нереалізований вихід сам на сам із воротарем гостей. Та все ж основний час гри закінчувався, а на табло ще горіли невтішні 0:1. Оскільки гра часто зупинялася, суддя вирішив, що команди мають додатково зіграти цілих сім хвилин. І вони стали чи не найцікавішими у цьому матчі. Диво трапилося! Дуже красивий м’яч ударом «з розвороту» забив Васін – 1:1! Але наступні чотири-п’ять хвилин були справжнім випробуванням для нервів полтавських вболівальників. «Маріуполь», що миттєво сконцентрувався, кинувся в атаку і ледь не повернув собі перемогу. Та цього разу Ткаченко «відробив» за помилки у попередніх матчах.
Вистраждана нічия, яка, щоправда, нічого не змінила для полтавців у розрізі турнірного становища («Ворскла» продовжує обіймати 10-ту сходинку в підсумковій таблиці після десятого туру), має хоч трохи підняти дух команди напередодні невеликої паузи в чемпіонаті, пов’язаної з іграми збірної України з Литвою і Португалією. У тренерського складу і гравців «Ворскли» є двотижнева перерва, щоб перевести подих і розібратися, що ж останнім часом пішло не так, адже задоволення гра улюбленої команди у вболівальників точно не викликає.
Наступний матч, що завершує перше коло чемпіонату, «Ворскла» проведе на виїзді з аутсайдером чемпіонату – «Олімпіком». Дуже хочеться сподіватися, що цього разу наші земляки нарешті здобудуть перемогу. Адже відступати далі й насправді нема куди…
За «Ворсклу» в звітному матчі виступали: Ткаченко, Мартиненко, Баєнко, Чеснаков, Сапай (Якубу, 68), Пердута, Габелок, Луїзао, Петровіч (Стрижак, 46), Артур (Васін, 73), Коломоєць.
Результати інших матчів 10-го туру: «Львів» – «Зоря» – 0:0, «Десна» – «Олімпік» – 1:0, «Дніпро-1» – «Шахтар» – 0:2, «Колос» – «Динамо» – 0:4, «Олександрія» – «Карпати» – 2:1.