“Ворскла” очолила турнірну таблицю чемпіонату УПЛ

Минулий сезон Прем’єр-ліги став найрезультативнішим в історії елітного футбольного дивізіону України. В середньому за гру забивалося 2,78 гола. Але перший тур ювілейного, 30-го, чемпіонату України відзначився справжньою феєрією м’ячів на будь-який смак і значно перевершив цей показник. Всього у 6 поєдинках, адже матч «Львів» – «Минай» не відбувся через спалах коронавірусу в розташуванні львівської команди, було забито 27 м’ячів. Таким чином, в середньому за гру команди «розписувалися» у воротах супротивників 4,5 разу. А найрезультативнішим виявився стартовий поєдинок «Ворскли», яка приймала на своєму майданчику новачка Прем’єр-ліги «Рух». Тож нині очам полтавських вболівальників як ніколи приємно споглядати за розташуванням команд у турнірній таблиці. Першу сходинку з найкращим показником забитих і пропущених м’ячів посідає саме «Ворскла».
Власне, мало хто сумнівався, що полтавці здолають львівських дебютантів, але те, що перший тайм закінчиться з розгромним для гостей рахунком 4:0, мабуть, не передбачав ніхто. Перший гол полтавці забили вже у дебюті гри (на 10-й хвилині відзначився Пуцлін). За чверть години у потрібний час у потрібному місці опинився Степанюк – 2:0. Далі була результативна атака від Кулача, яка закінчилася автоголом Дуця – 3:0. А за кілька хвилин до перерви Скляр вчетверте змусив голкіпера «Руху» виймати м’яч із сітки своїх воріт.
На початку другого тайму полтавці забили вп’яте (відзначився Кулач). Справу було остаточно зроблено! «Ворскла» трохи розслабилася, а «Рух», якому втрачати вже не було чого, всі сили спрямував на те, щоб забити хоча б гол престижу. І львів’янам вдалося відіграти навіть два м’ячі. В середині тайму ворота Різника «розпечатав» Федорчук – 5:1. А ось гол Бойчука вже у додатковий час був відверто зайвим. На жаль, як свідчить статистика, в кінцівці гри полтавці пропускають вже далеко не вперше. І добре, що доля цього поєдинку була вирішена ще у першому таймі, бо, як відомо, матч закінчується лише з фінальним свистком арбітра. В цілому ж «Ворскла» продемонструвала дуже цікаву гру, а результат 5:2, як на стартовий матч чемпіонату, взагалі чудовий. Бажаємо команді триматися вгорі турнірної таблиці якнайдовше!
Кольори «Ворскли» у звітній грі захищали: Різник, Чеснаков, Альюн, Яворський, Пердута (Пешич, 54), Сапай (Татарков, 46), Скляр (Опанасенко, 54), Кане, Пуцлін (Челядин, 65), Кулач, Степанюк (Якубу, 65).
Наступний поєдинок у Прем’єр-лізі полтавці проведуть у другій декаді вересня знову ж на своєму майданчику проти ще одного дебютанта елітного дивізіону українського футболу – «Інгульця».