“Ворскла” – “Олександрія” – 0:1

“Ворскла” залишається єдиною командою Прем’єр-ліги, яка жодного разу не зіграла внічию в поточному чемпіонаті. Але краще б ця статистика була порушена в останньому цьогорічному матчі, який полтавці провели на рідній арені стадіону імені Олексія Бутовського. Вже вкотре “ворскляни” не заслуговували на поразку, але в черговий раз дуже прикро програли.
Враховуючи і турнірне становище, і відверто несправедливе рішення УЄФА про перенесення матчу з лондонським “Арсеналом” з Полтави до Києва, полтавська команда виходила на гру, маючи твердий намір реабілітуватися перед своїми вболівальниками за останні невдачі.
Та гол, що був пропущений уже на четвертій хвилині гри, на жаль, виявився вирішальним. Ковалець змістився з флангу в центр, зважився на несподіваний удар і застав зненацька Шуста та всю оборону “Ворскли”. М’яч від штанги залетів у сітку – 0:1. До честі полтавців уся подальша гра проходила під диктовку “ворсклян”. Особливо помітно це стало у другому таймі. А ще в першому “Ворскла” мала можливість відігратися і після падіння Коломойця у штрафному майданчику гостей (та суддя не призначив пенальті), і після потужного удару Кулача, який відбив Паньків. Щоправда, під завісу першої половини гри міг остаточно засмутити полтавських вболівальників і Гречишкін, але минулося.
У другому таймі “Ворскла” намагалася “розірвати” оборонні редути олександрійців, забивати мали можливість і Сапай, і Кулач, і Сергійчук. В останні двадцять хвилин здавалося, що потужна “навала” господарів поля ось-ось має реалізуватися в омріяний гол. Але оборонці гостей впоралися зі своїм завданням на “відмінно”.
Фінальний свисток судді перервав наступ “ворсклян” і зафіксував чергову перемогу команди – сенсації цього сезону – “Олександрія”, яка продовжує посідати другу сходинку турнірної таблиці, поступаючись лише “Шахтарю”. А “Ворскла”, на жаль, програла (з урахуванням матчів Ліги Європи УЄФА) вп’яте поспіль.
“Сподіваюся, що ми вже вичерпали свій ліміт невдач. Сьогодні, після проблем, що виникли у зв’язку із матчем із “Арсеналом”, зробили все можливе, щоб хлопці вийшли на поле налаштованими на результативну гру. І вони повністю викладалися. Є поразки, за які не соромно. Гра була дуже цікавою, динамічною, багато моментів біля обох воріт, але ми не забили м’яча і програли. Прагнули перемоги у Маріуполі й сьогодні намагалися перемогти, та не вдалося. До гри з “Чорноморцем” ми обов’язково підготуємося”, – зазначив на післяматчевій прес-конференції коуч полтавців Василь Сачко.
“Відступати нам далі нікуди. Конкуренти набирають очки, в турнірній таблиці всі результати дуже щільні. Треба їхати в Одесу лише за перемогою”, – наголосив після гри гравець “біло-зелених” Володимир Чеснаков.
Після матчу з “Олександрією” полтавці ділять п’яте-шосте місця з “Маріуполем”, лише на очко випереджаючи “Десну”, яка йде сьомою. Останній у 2018 році офіційний матч “ворскляни” проведуть 8 грудня у Південній Пальмірі.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур, Сапай (Сергійчук, 59), Скляр, Габелок (Карека, 81), Саків, Кулач, Коломоєць (Ребенок, 75).
Результати інших матчів 17-го туру: “Десна” – “Зоря” – 0:2, “Арсенал” – “Карпати” – 1:1, “Львів” – “Маріуполь” – 2:2, “Шахтар” – “Олімпік” – 2:2, “Динамо” – “Чорноморець” – 2:0.