“Ворскла” – “Олімпік” – 2:1

на гру “ворскляни” вийшли після виснажливого і переможного матчу в Лізі Європи з “Карабахом”. Тож їм було важко протистояти фізично більш свіжому опоненту. З перших хвилин “Олімпік” прагнув довести, що приїхав у Полтаву перемагати, і досить довго у нього це виходило: полтавці не створили біля воріт гостей жодного небезпечного моменту, а гості натомість – кілька. “Олімпік” упевнено вів гру, краще контролював м’яч, кожна їхня комбінація у дебюті була націлена на ворота “ворсклян”.
Команда Сачка чекала цього і лаштувалася до відповіді, але удача на початку була не на їхньому боці. На 16-й хвилині Даллку допустив фол проти Дегтярьова, і суддя призначив сумнівний, на думку багатьох, пенальті, який реалізував Політило – 0:1. У середині першого тайму “Олімпік” ще більш активізувався, команда збільшила швидкості, і полтавці явно не встигали за їх пересуванням, а Даллку заробив другу жовту картку (перша була призначена разом з пенальті). Він небезпечно зіграв проти Пасіча, вибивши м’яч на рівні його голови, що загрожувало травмою. Суддя на 33-й хвилині видаляє центрбека “Ворскли” з поля, і полтавці у винятково складному матчі вже у першому таймі залишаються у меншості. Все складається проти господарів поля. Надалі небезпечних моментів біля воріт суперників було небагато – у “біло-зелених” не більше двох, а гості пробивали нечасто і неточно. Однак на завершення першого тайму, на щастя для полтавців, рахунок зрівнявся. Кулач прорвався по лівому краю і прострелив у центр (два захисники гостей “висіли” на ньому, але не змогли завадити), Снуріцин розгубився і так невдало вибив м’яч, що на 44-й хвилині першого тайму зрізав його у свої ворота – 1:1.
“Олімпік” більш продуктивно розпочав другий тайм, створивши кілька моментів біля воріт “ворсклян”, але Шуст буквально рятував команду. Полтавці контратакували. В середині другого тайму завдяки ривкам Ребенка, Сапая, Кулача біля воріт гостей виникло кілька небезпечних моментів – було призначено чотири кутових удари поспіль, і останній з них завершився голом. Після удару Кулача м’яч від перекладини торкнувся поля за лінією воріт і вилетів у карний майданчик. Окремі фахівці наполягають, що м’яч лінії воріт не перетнув, але суддя впевнено вказав на центр – 2:1. На завершення матчу футболісти “Олімпіка” кинулися у наступ, але відігратися так і не змогли.
“Ворскляни” у меншості здобули вольову перемогу. Тож не випадково вдячні уболівальники їх проводжають у роздягальню тривалими і гучними оваціями, яких не чули ми вже досить давно. Це було справжнє свято полтавського футболу! За рахунок майстерності, наполегливості й досвіду команда Сачка виборола три очки і закріпилася на четвертому місці.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Пердута, Якубу (Скляр, 75), Кулач (Одарюк, 90+3), Шарпар, Карека (Коломоєць, 55), Чеснаков, Сапай, Чижов, Даллку, Ребенок.
Результати інших матчів 13-го туру: “Десна” – “Маріуполь” – 2:0, “Зоря” – “Олександрія” – 0:0, “Арсенал” – “Шахтар” – 0:3, “Чорноморець” – “Карпати” – 0:5, “Динамо” – “Львів” – 0 : 1.