"Ворскла" отримала першу  перемогу в сезоні

«Ворскла» отримала першу перемогу в сезоні

Через підготовку стадіону імені Бутовського до матчів групового турніру Ліги Європи номінальні господарі поля – футболісти «Ворскли» – провели свій перший переможний матч на львівській арені.

Сказати, що полтавці мали виходити на цю гру як на останній бій, було б перебільшенням. Але ще не забулися прикрі поразки в перших двох поєдинках й запевнення Василя Сачка про те, що команда обов’язково покаже гарну гру у Львові. Тож вболівальники вірили, що «Ворскла» збереться й реабілітується за невиразні матчі на старті чемпіонату. До того ж на гру зі «Львовом» уже був заявлений один з бразильських легіонерів – форвард Ніколас Карека (захисник Артур поки що очікує на трансфертний сертифікат із «Інтернасьоналя»). Як з’ясувалося пізніше, надії на бразильське підсилення не виявилися марними – саме Карека наприкінці другого тайму забив переможний м’яч.
Але початок матчу дещо розчарував і насторожив. У рівній грі більше шансів відкрити рахунок мали все ж супротивники. Вже на 16 хвилині Богдан Шуст виручив свою команду після потужного, та ще й з відскоком, удару Приймака. А трохи більше, ніж за 10 хвилин, воротар полтавців створив маленьке футбольне диво, «витягнувши» пенальті, яке пробивав Бруно. Певні моменти були й у «ворсклян», але на перерву команди пішли за нульового рахунку.
Початок другого тайму запам’ятався «пострілом» від Шарпара після розіграшу кутового. На жаль, м’яч пролетів над поперечиною. А вже за кілька хвилин полтавців знову виручив Шуст, зреагувавши на удар у лівий кут воріт зі штрафного. «Ворскла» теж відповіла небезпечними атаками, але Кадимяну й Гегама не пощастило.
І ось наприкінці зустрічі прийшов зоряний час Ніколаса Кареки. Заміни від Василя Сачка принесли довгоочікуваний результат. На 70 хвилині гри бразилець замінив Кулача, а за десять хвилин на поле замість Кадимяна вийшов Габелок. Атакуючі дії цього тандема на 83 хвилині матчу й завершилися першим голом «Ворскли» в сезоні…
Щоправда, наприкінці зустрічі львів’яни могли зрівняти рахунок. Всією командою вони вчинили справжню навалу на ворота Шуста. Перериваючи одну із атак, ледь не «награв» на ще одне пенальті Коломоєць. Але суддя призначив штрафний і показав полтавцю жовту картку, яка була уже другою. Тож гру «Ворскла» закінчувала вдесятьох, як і супротивники, адже за перемовини з арбітром другий «гірчичник» отримав Голіков.
Кілька останніх хвилин були надзвичайно нервовими. На завершальний розіграш «стандарту» підтримати своїх польових гравців прибіг навіть воротар львів’ян. Та полтавці встояли, заслуживши важку, але таку омріяну перемогу.
Кольори «Ворскли» в звітному матчі захищали: Шуст, Пердута, Мартиненко, Чижов (Чеснаков, 52), Ребенок, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Кулач (Карека, 70), Кадимян (Габелок, 80), Коломоєць.
«Коли перемагаєш, завжди хороші відчуття, – зазначив коуч полтавців Василь Сачко в ефірі «Футбол 2». На першому місці сьогодні був результат. Ми його добилися, і я дуже радий. Рано чи пізно це повинно було трапитися. За рівної гри з «Олімпіком» ми поступилися, з «Динамо» виглядали непогано, але забили самі собі. Що стосується самої гри, то ще вистачає недоліків та проблем.
Ця перемога повинна додати всім нам упевненості. Наступна гра буде важкою – вона з «Шахтарем». Добре, що прийшли два нових гравці. Карека вже встиг забити. Хлопець талановитий, ми його «вели». Шкода, що не змогли підписати новачків раніше, аби вони краще адаптувалися у команді. Ми розберемося, вірю в нашу команду, в наших хлопців. Наші перемоги попереду».
Результати інших матчів 3-го туру: «Динамо» – «Шахтар» – 1:0, «Карпати» – «Олімпік» – 2:2, «Зоря» – «Чорноморець» – 1:1, Десна» – «Олександрія» – 0:2, «Арсенал-Київ» – «Маріуполь» – 1:2.
«Ворскла» посідає 9-ту сходинку турнірної таблиці. Але завдяки отриманій перемозі тепер лише одне очко відділяє її від команд, що посідають місця від четвертого до сьомого.