“Ворскла” підсилилася бразильцями  з “Інтернасьоналя” і “Греміо”

“Ворскла” підсилилася бразильцями з “Інтернасьоналя” і “Греміо”

Пошук виконавців для підсилення певних позицій у «Ворсклі» не припинявся ні на мить, щойно команда стала до роботи після літньої відпустки. У пріоритеті тренерського штабу бронзового призера минулорічної першості, як і завжди, були футболісти з українськими паспортами, та опція для «підписання» кваліфікованих легіонерів також була відкритою. Кілька гравців із різних країн ЄС, які прибували на нетривалі оглядини в розташування команди в Словенії, на жаль, не змогли переконати тренерський штаб Василя Сачка в тому, що вони сильніші за тих, хто вже є частиною команди. Тому, враховуючи, наскільки серйозного рівня матчі чекають на «Ворсклу» цієї осені в рамках групового етапу Ліги Європи, тривала доволі інтенсивна робота на трансферному ринку.
І ось, як повідомила прес-служба полтавського клубу, контракти підписано. 23-річний захисник Артур Сержіо Батіста де Соуза (Aртур) із клубу «Інтернасьональ» (Порту-Алегрі) покликаний закрити позицію лівого оборонця, а 21-річний форвард Ніколас Морес да Круз (Ніколас Карека) з відомого клубу «Греміо» підсилить атакуючу ланку. Контракт оборонця, який перейшов до команди на правах вільного агента, розраховано до кінця 2020 року, а форвард на правах оренди виступатиме у Полтаві щонайменше один сезон.
Востаннє бразильці представляли полтавський клуб ще за часів «Ворскли-Нафтогазу» (2003 рік). У команді під керівництвом Андрія Баля тоді грали оборонець Фабіо Перейра та нападник Карлос Естебан Фронтіні.

Підготував Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ.

Поділися:

Добавить комментарий