Спортивний калейдоскоп

«Ворскла» підсилилася потужними гравцями

Як повідомила прес-служба «Ворскли», півзахисник фінського клубу «СІК» Денис Олійник прийняв пропозицію нового тренерського штабу «біло-зелених» підсилити потенціал полтавців. Досвід виступів за збірні України, починаючи з U-16 і до Національної, промовисто свідчить про кваліфікацію футболіста.
35-річний виконавець, попри солідний для футболу вік, схоже, не хоче зупинятися, від гри до гри відзначаючись результативними діями та голами. У 84-х зустрічах за «СІК» Денис 22 рази вражав ворота суперників.
За плечима гравця виступи у київських «Динамо» і «Арсеналі», «Металісті», «Дніпрі» та значний міжнародний досвід. У футболці з номером «7» Денис Олійник виступатиме за «Ворсклу» щонайменше впродовж сезону 2022/2023.
Підсилять полтавський клуб і два бразильці. Нападник із клубу «Фігейренсе» Марлісон Косейсау Олівейра (Marlyson Conceicao Oliveira) виступатиме на правах оренди до кінця сезону 2022/2023.
24-річний форвард грав за «Металіст 1925», і у п’ятнадцяти поєдинках п’ять разів вражав ворота опонентів. За «Ворсклу» Марлісон виступатиме під 33-м номером.
А 26-річний правий захисник Філіпе (Filipe Rodrigues) перейшов до стану «біло-зелених» із «Греміо Новорізонтіно». За свою кар’єру грав у «Сантосі», «Оесте», «Гуарані», «Діадемі» та «Віла Нові». Угоду між сторонами підписано на два роки. Філіпе обрав собі 95-й ігровий номер.

Підготовлено за матеріалами vorskla.com.ua.

Поділися:

Добавить комментарий