"Ворскла" повернулася  з тренувального збору в Туреччині

«Ворскла» повернулася з тренувального збору в Туреччині

Полтавська «Ворскла» завершила напружений і продуктивний тренувальний збір в турецькому місті Болу.
За час підготовки «ворскляни» провели чотири спарингові зустрічі. Спочатку, поступаючись по ходу гри титулованому азербайджанському «Нефтчі» (2:1), виявили характер і добилися вольової перемоги (3:2), потім переграли румунську «Політехніку» (1:0), поступилися бельгійському «Вестерло» (0:2) і поставили переможну крапку в матчі проти азербайджанської «Габали» (3:1).
Як і у зустрічі з «Нефтчі», полтавці знов пропустили м’яч першими, проте дуже швидко відігралися, привівши «гол у роздягальню». А потім перевага команди Віталія Косовського була доведена наочно і матеріалізувалася в підсумковому результаті. Переможний дубль у другому таймі оформив Коломоєць, повідомляє прес-служба клубу.
Під час трансляції із Туреччини не обійшлося без курйозу. Починаючи з 85-ї хвилини, цифри на табло почали швидко змінюватися, тож фінальний кадр зафіксував результат 6:1 на користь наших земляків. Сподіваємося, що «ворскляни» потішать своїх вболівальників такою результативною грою вже у рамках чемпіонату УПЛ та Кубка України.