"Ворскла" продовжила безгольову  програшну серію

«Ворскла» продовжила безгольову програшну серію

0:9… Невеселим виявився сумарний підсумок двох поспіль поєдинків полтавського клубу у рамках першості УПЛ. Так, «Ворскла» грала проти визнаних грандів українського футболу, але після поразки від «Динамо» на власному полі, коли наші земляки п’ять разів виймали м’яч з сітки воріт, команда мала б зробити все можливе і неможливе, щоб хоча б дати бій безсумнівному лідеру першості – «Шахтарю».
Та, на жаль, цього не сталося… І хоча перший тайм гри у Харкові, де «гірники» проводять свої домашні матчі, «ворскляни» завершили, програючи один м’яч (на 32 хвилині після розіграшу кутового відзначився Бондар), було зрозуміло, що полтавцям, як то кажуть, нічого не світить. «Ворскла» лише раз пробила по воротах господарів, і то не досить вдало. «Шахтар» же міг забивати чимало разів. Найбільшої небезпеки наші земляки уникли після того, як наприкінці тайму від голу врятувала поперечина. Але рахунок 0:1 уболівальники зрозуміли б і пробачили.
А ось те, що відбулося у другому таймі, нагадувало попередню прикру гру «Ворскли» з «Динамо». Знову швидкий гол (на 50 хвилині з пенальті відзначився Коноплянка). І «Ворскла» відверто «попливла», тож за кілька хвилин ледь не пропустила втретє, але тепер полтавців врятувала стійка. «Шахтар» продовжував методично розхитувати оборону «ворсклян», і чергова помилка на 72-й хвилині призвела до логічного результату – 0:3 (відзначився Патрік). Довершив справу Мораес, який за 5 хвилин поставив переможну для «Шахтаря» крапку – 0:4.
Як повідомила прес-служба «Ворскли», коуч полтавців Віталій Косовський взяв на себе відповідальність за невдалі матчі. «Складна гра і чергова поразка. Я вже казав, що буду підтримувати своїх хлопців, буду на боці футболістів. Важка ситуація у плані психології, але, думаю, що ми разом із неї виберемося. Беру всю відповідальність на себе за ці програні матчі. Також хочу сказати про вболівальників: і в Полтаві було досить багато людей, і сьогодні багато наших симпатиків приїхало у Харків. Ще раз хочу вибачитися за такі поразки. Але це «Динамо» і «Шахтар» – команди високого рівня. Далі буде багато поєдинків, і я думаю, що ми все-таки будемо грати так, як плануємо. Не станемо відходити від своїх принципів, і найсерйознішим чином готуватимемося до наступної гри», – зауважив головний тренер полтавців у прес-центрі ОСК «Металіст» після матчу.
***
Клубам УПЛ залишилося провести лише по два поєдинки до завершення першого кола чемпіонату. Варто констатувати – щонайменше на сьогодні «ворскляни» його провалюють. Від заповітного 6 місця, яке дає право позмагатися за участь у Єврокубках наступного року, команду відділяє вже 7 очок. Більше того, полтавці, схоже, «закріпилися» у нижній частині турнірної таблиці. Наступну гру «Ворскла» проведе вдома проти «Маріуполя». Залишається лише побажати нашим землякам зробити висновки, сконцентруватися і докласти всіх зусиль, щоб реабілітуватися перед вболівальниками.
За «Ворсклу» у звітному матчі виступали: Ткаченко, Кане, Баєнко, Чеснаков, Сапай, Саків, Габелок, Ндіайє, Петровіч (Челядін, 81), Артур (Якубу, 60), Хебай (Васін, 64).
Результати інших матчів 9-го туру: «Олександрія» – «Львів» – 2:0, «Маріуполь» – «Десна» – 0:4, «Карпати» – «Колос» – 1:2, «Динамо» – «Дніпро-1» – 2:0, «Олімпік» – «Зоря» – 0:5.