«Ворскла» розпочала сезон із двох нічиїх

Перший поєдинок нового сезону – проти клубу “КуПС” із Куопіо – у Лізі Конференцій УЄФА полтавська «Ворскла» провела у Фінляндії 22 липня, а вже за чотири дні (26 липня) на рідній арені стадіону імені Олексія Бутовського розпочала боротьбу у Прем’єр-лізі України поєдинком проти «Дніпра-1». Обидва матчі завершилися внічию з однаковим рахунком. Обидва проходили за схожими сценаріями та за ігрової переваги полтавців. І, на жаль, в обох зустрічах, ведучи по ходу гри з рахунком 2:1, втримати перемогу «біло-зелені» не спромоглися.
Звісно, можна багато сперечатися про те, що другий гол у матчі з «дніпрянами» було забито з офсайда, а результативну атаку «КуПСа» на останній, шостій (!), доданій хвилині матчу захисні редути полтавців не стримали через незвичний штучний газон, який ще й потужно «полило» фінським дощем, але, як то кажуть, результат на табло. Двічі по 2:2.
І якщо за втрачені очки у Прем’єр-лізі, звісно, прикро, але це лише перший тур чемпіонату, і нічого надзвичайно «критичного» не сталося, то нічия у Куопіо була абсолютно зайвою. «Ворскла» мала перемагати, чим значно спростила б собі завдання виходу в наступне коло турніру. Не приховував розчарування і головний тренер полтавців Юрій Максимов: «Гра була агресивною, напруженою. Прикро, що пропустили на останній хвилині і втратили перемогу. «КуПС» добре контролював м’яч, команда вміє грати у комбінаційний футбол. Погодні умови однакові для всіх. Ми не грали на таких полях, тому, може, якийсь мінус в цьому і був …»
Матч-відповідь з «КуПСом» відбувся 29 липня, коли цей номер нашої газети вже було надіслано до друкарні, тож про огляд цієї гри читайте у наступному випуску «Зорі Полтавщини».