«Ворскла» розпочала тренувальний збір у Польщі під керівництвом нового тренерського штабу

«Ворскла» розпочала тренувальний збір у Польщі під керівництвом нового тренерського штабу

Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», в новому сезоні полтавський клуб виступатиме під орудою Віктора Скрипника та його тренерського штабу. Як зазначається на офіційному сайті «Ворскли», основна частина команди клубним автобусом прибула до польської столиці Варшави, де до гравців доєдналися новий наставник, його помічники і деякі легіонери. Футболісти розпочали тренування, про остаточний склад команди буде повідомлено додатково, наголосили у прес-службі «Ворскли».
Віце-президент клубу Олег Лисак так прокоментував підготовку команди до нового сезону: «Зміна тренера – це завжди стрес для клубу. Вся структура вийшла із зони комфорту. Я вдячний Юрію Максимову за роботу. Ми чесно відпрацювали контракт. Але вирішили змінити тренера для того, щоб рухатися далі. Звісно, це вплине на всю структуру — ми перезавантажимо тренувальний процес у першій команді і оновимо структуру в ДЮСШ та
U-19. Перед клубом стоять найвищі завдання, і нам під силу їх досягати. Перший етап зборів пройшов у Полтаві, друга частина пройде у Польщі. Третя – у Швеції, ближче до суперника. Можна було грати й у Польщі, але домашній стадіон для нас один — стадіон “Ворскла” імені Олексія Бутовського у Полтаві. Щоб було менше переїздів і незручностей, ми вирішили проводити обидва поєдинки у Швеції. Звісно, суперник надскладний. Вони лише дивом не стали чемпіонами Швеції. У них зараз усі «козирі» в руках. Але ми спокійно готуємося. Зараз головне – доукомплектувати позиції, які цього потребують. А щодо іншого, то тренерський штаб достатньо кваліфікований, щоб достойно зіграти та рухатися далі”, — повідомляє «Полтавщина. Спорт».
Нагадаємо: «Ворскла» першою з українських команд розпочне боротьбу у єврокубках. Суперником наших футболістів став наддосвідчений шведський АІК. Один із найтитулованіших клубів Швеції є 12-разовим чемпіоном своєї країни, а в сезоні 2021 року посів друге місце чемпіонату Швеції. Матчі полтавців на цьому етапі Ліги конференцій відбудуться 21 та 28 липня.
Удачі тобі, «Ворскла»!

За матеріалами відкритих інтернет-джерел підготував Андрій СОВА.

Добавить комментарий