«Ворскла» розпочала зимовий тренувальний збір у Анталії

«Ворскла» розпочала зимовий тренувальний збір у Анталії

Не без пригод, пов’язаних із туманно-сніжною погодою, що вирувала не лише в Україні, але й у деяких регіонах Туреччини (зокрема в Стамбулі), «ворскляни» дісталися свого фінального місця дислокації, де тренуватимуться майже місяць. Нагадаємо, що футболісти, тренери та адміністрація команди вирушили до Туреччини, завершивши полтавський етап підготовки. Летіти планували за маршрутом Харків–Стамбул– Анталія. Втім, сніг, що випав у Стамбулі, вніс певні корективи у попередні сподівання, адже із Харкова літак вирушив із запізненням, відповідно, затримали і наступний рейс із торгової столиці Туреччини до середземноморського узбережжя. Тож замість того, щоб прибути до свого готелю ввечері, полтавці розквартирувалися вже в ніч на 24 січня. В Анталії на момент прибуття «Ворскли» була ясна і тепла погода, стовпчик термометра показував +10 градусів. Команда вже приступила до тренувань.
Головний тренер команди Юрій Максимов розпочинає навчально-тренувальний збір з такою групою футболістів:
воротарі: Різник, Ткаченко, Ісенко;
захисники: Бацула, Пердута, Тамм, Чеснаков, Яворський, Якубу, Хрипчук, Крупський, Ізотов;
півзахисники: Скляр, Челядін, Сємілєт, Пуцлін, О. Тілль, В. Тілль, Кане, Амількар, Нестеренко;
нападники: Степанюк, Кравчук, Пешич, Ранжел.
У «Ворсклі» вирішили взяти на збір до Туреччини кількох гравців, які відновлюються після травм, зокрема Руслана Степанюка. Допомагати їм швидко набрати кондиції будуть лікарі клубу, а також тренер-реабілітолог Вадим Сапай, відомий полтавському вболівальнику як надійний захисник. Півроку тому Вадим завершив кар’єру футболіста, але співпрацювати із «Ворсклою» не припинив.
* * *
До речі, першим офіційним новачком «Ворскли» у 2022 році став Андрій Бацула, який повертається в рідні пенати, на Полтавщину, звідки стартувала його кар’єра. Окрім «Ворскли», за час своєї ігрової практики Бацула виступав у кременчуцькому «Кремені», кропивницькій «Зірці» та «Олександрії». Першого міжнародного досвіду він набув, успішно захищаючи кольори бельгійського «Кортрейка», звідки перебрався до мінського «Динамо», де нещодавно був визнаний найкращим футболістом минулого сезону. Трудова угода лівого захисника з «Ворсклою» розрахована на два з половиною роки.
Гарні новини зі стану полтавського клубу надійшли й про люксембуржця Венсана Тілля, який ще півроку тому підписав угоду з «Ворсклою» (його старший брат, Олів’є, до речі, нині є одним із кращих легіонерів в складі «біло-зелених»), після тривалого постопераційного відновлення нарешті приступив до активних тренувань. 21-річного атакувального півзахисника у родині Тілль вважають найбільш обдарованим у футбольному плані. Варто сказати, що Венсан у ході свого професійного зростання пройшов усі етапи збірних Люксембургу – від U-16 до Національної команди, за 38 поєдинків у складі якої має в своєму активі три голи.

Підготовлено за матеріалами прес-служби ФК «Ворскла».

Добавить комментарий