“Ворскла” – “Шахтар” – 0:2

“Гра двох різних таймів” – саме таким був поєдинок між “Ворсклою” і “Шахтарем”, який, на жаль, завершився поразкою полтавської команди. Звісно, лідер чемпіонату України – донецький “Шахтар” – вбачався фаворитом цього матчу, але обидві команди грали після важких поразок у єврокубках, нерви були напружені у всіх, тож неабияке значення мало те, хто першим “розпечатає” ворота супротивника. Забий “Ворскла” першою, кінцевий рахунок на табло міг бути зовсім іншим. Але вже на 19-й хвилині гри полтавці пропустили. Тайсон “розрізав” оборону господарів, а Нем не схибив – 0:1.
“Ворскла” могла відігратися в одній із нечастих атак, коли Габелко дуже небезпечно пробивав у нижній кут воріт. П’ятов, хоч і не без зусиль, але впорався, а далі Ісмаїлі остаточно “розрядив” ситуацію.
Варто зазначити, що весь перший тайм перевага “Шахтаря” була відчутною, тож другий гол “у роздягальню” став, звичайно, дуже неприємним “холодним душем” для полтавців, але логічним завершенням першої половини гри. Майкон чудово виконав штрафний удар, “загнавши”, як гвіздок, м’яч у дев’ятку метрів з двадцяти. Шансів врятувати команду у Шуста просто не було – 0:2.
Другий тайм виявився зовсім іншим. “Шахтар” трохи “розслабився”, “Ворскла” почала небезпечно атакувати. Забивати могли Коломоєць, Артур, Саків, Шарпар, Пердута… Але завдяки безпомилковій грі П’ятова м’яч вперто не йшов у ворота! Здавалося ще трішки… Та не так сталося, як гадалося. Отримавши “прочухана” від Фонсеки, гравці “Шахтаря” “прокинулися” і… одразу змусили “ворсклян” сфолити в своєму штрафному майданчику.
Та, мабуть, вищі футбольні сили не вважали, що “Ворскла” має програти з розгромним рахунком. Мораєс пробив дуже невпевнено і не зміг переграти Шуста, який врятував полтавців від третього гола.
Відверто кажучи, на потужний останній штурм воріт супротивника сил у полтавців, мабуть, вже і не було. Але в цілому за підсумками гри у другому таймі на гол престижу вони все ж заслуговували.
Про це сказав на післяматчевій прес-конференції і тренер “Ворскли” Василь Сачко, коментуючи гру своїх підопічних:
– Такі поєдинки, як із “Карабахом” або сьогоднішній, демонструють, над чим слід працювати. Коли ми ставимо серйозні завдання, звісно, нам необхідно дві-три позиції підсилити. Потрібне перезавантаження. Так, програли битву, але своїх позицій не втратили: перебуваємо на четвертому місці, при цьому вже провели матчі з лідерами. Нічого, сьогодні другий тайм навіть нам до активу. Гадаю, награли бодай на один гол, але було видно, що в завершальній фазі атаки бракувало саме свіжості. Зараз перерва (гратиме збірна України. – Ред.), для нас це – ніби ковток повітря. Попереду – дуже цікаві “прямі” зустрічі з нашими конкурентами. Хочу підтримати хлопців: вони докладали зусиль, хоч і не все вдавалося. Свої недоробки ми побачили…
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Сапай (Сергійчук, 74), Чижов, Пердута, Даллку, Артур, Габелок, Шарпар (Мисик, 87), Скляр, Ребенок (Саків, 46), Коломоєць.
Результати інших матчів 15-го туру: “Зоря” – “Карпати” – 2:1, “Львів” – “Олімпік” – 1:1, “Десна” – “Чорноморець” – 2:0, “Арсенал-Київ” – “Олександрія” – 0:3, “Динамо” – “Маріуполь” – 4:0.