«Ворскла» – «Верес» – 1:0

????????????????????????????????????

Після зимової перерви відновилися ігри чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі. У черговому 20 турі полтавська «Ворскла» вдома приймала «Верес» із Рівного. Перед стартом першої офіційної гри в 2018 році хвилиною мовчання було вшановано Антона Грицая, – палкого вболівальника «Ворскли», який три роки тому загинув на Донбасі.

На початку матчу гостро діяли гості, створивши низку небезпечних моментів біля воріт Шуста. Та зелено-білі зуміли вирівняти гру і м’яч частіше став гостювати на половині поля «Вереса». Але у першому таймі забитих м’ячів вболівальники не побачили. У другій половині зустрічі на 58 хвилині автором голу став «ворсклянин»  Кулач – 1:0. Мінімальна перемога полтавців дозволила зелено-білим забезпечити собі місце у чільній шістці команд.

У звітній зустрічі кольори «Ворскли» захищали: Шуст, Ребенок, Даллку, Чижов, Кобахідзе (Одарюк, 90 + 2), Коломоєць (Васін, 65), Сапай, Чеснаков, Шарпар, Кулач (Скляр, 79), Пердута.

Результати інших матчів 20 туру: «Динамо» – «Олімпік – 1:0, «Карпати» – «Зоря» – 0:2, «Зірка» – «Іллічівець» – 0:3, «Сталь» – «Олександрія» – 2:0, «Шахтар» – «Чорноморець» – 5:0.