«Ворскла» – «Верес»– 1:2

Якщо матч першого туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги «Ворскла» відверто провалила і програла «Зорі», як то кажуть, «вчисту», то поразки від «Вереса» полтавці точно не заслуговували. Але в номінально домашньому матчі на ужгородській арені «Авангард» вже вкотре за останні кілька років проти «біло-зелених» знову спрацював фактор голу в доданий час. І прикрий епізод на 97 хвилині гри перекреслив надії підопічних Віктора Скрипника здобути хоча б один заліковий бал у свою турнірну скарбничку. Варто зауважити, що ця поразка стала вже третьою в чотирьох матчах, які «ворскляни» провели під орудою нового тренера.
А починалося все в Ужгороді досить оптимістично. Спека вирувала не лише в повітрі (цього дня температура доходила до +36 за Цельсієм), але й біля воріт «Вереса». Перший тайм у виконанні «біло-зелених» можна оцінити на тверду «четвірку». Полтавці атакували і цілком заслужено повели в рахунку вже на 21 хвилині матчу. Швидка контратака завершилася пострілом Скляра. 1:0. «Ворскла» могла забивати і ще, але не склалося. А от другий тайм залишився за «Вересом». Клуб з Рівного доклав усіх зусиль, щоб врятувати, матч і свого досяг. На 81 хвилині гри Кучеров зрівняв рахунок, а далі для «ворсклян» сталася справжня трагедія – на останній доданій хвилині гри «Верес» поставив переможну крапку в цілком рівному поєдинку. 1:2 – і «біло-зелені» залишаються з нулем очок у нижній частині турнірної таблиці.
Віктор Скрипник так прокоментував підсумок матчу: «Можу лише привітати «Верес». Коли рахунок на табло був 1:1, обидві команди мали велике бажання виграти. Шкода, що програли ми. Та сьогодні я вже побачив певний прогрес у діях своїх підопічних. У першій частині гри мали дві-три відмінні нагоди забити. Розуміли, що другий гол дуже потрібен. Утім, маємо те, що маємо. Мусимо працювати більше».
Наступний поєдинок полтавці проведуть проти «Металіста 1925» у суботу, 3 вересня. Початок гри – о 15:00.