«Ворскла» виходить  у півфінал Кубка України!

«Ворскла» виходить у півфінал Кубка України!

Провівши не досить вдалий сезон, навесні полтавський клуб продовжує дивувати експертів і приносити хвилини щастя своїм уболівальникам. І все це на тлі короткої лави запасних і напруженого графіка, коли грати футболістам доводиться двічі на тиждень.
І ось чергова звитяга «ворсклян». На цей раз – у чвертьфінальному поєдинку Кубка України проти чернігівської “Десни”, яка нині бореться за медалі чемпіонату України. У цьому матчі були і гострі атаки, і прикрі помилки, пристрасті зашкалювали. Та головне – полтавці буквально “вигризли” перемогу – 1:0! Вперше більш ніж за десять років “Ворскла” виходить до півфіналу Кубка України. Звіт про переможний чвертьфінал та черговий матч чемпіонату УПЛ читайте, будь ласка, у наступних номерах “Зорі Полтавщини”.
***
У п’ятницю, 13 березня, відбулося жеребкування півфінальної стадії Кубка України. “Маріуполь” прийматиме “Ворсклу”, “Минай” зіграє з київським “Динамо”.