“Ворскла” – володар жіночого Кубка України 2021/2022 і беззаперечний  лідер чемпіонату України!

“Ворскла” – володар жіночого Кубка України 2021/2022 і беззаперечний лідер чемпіонату України!

Фінальний поєдинок відбувся у Києві на стадіоні «Лівий берег». У боротьбі за трофей зійшлися ковалівський «Колос» та полтавська «Ворскла», яка втретє поспіль вийшла до фіналу змагань (щоправда, у сезонах 2019/2020 та 2020/2021 команда у підсумку здобувала кубок під назвою «Житлобуд-2»), повідомляється на сайті womensfootball.com.ua.
Полтавки розпочали поєдинок ударно. Уже на 2-й хвилині Яна Калініна виконала навіс із правого флангу, але м’яч прошмигнув повз кіпера суперниць прямісінько в дальній кут воріт. На 18-й хвилині «Ворскла» подвоїла свою перевагу. Яна Котик після навісу в штрафний майданчик другим темпом зуміла проштовхнути м’яч у сітку. У другому таймі «Колос» мав реальну нагоду скоротити відставання, однак Беата Амбруш не змогла переграти голкіпера «Ворскли» Катерину Самсон з 11-метрової позначки.
У підсумку – 2:0 на користь «Ворскли», яка під орудою Наталії Зінченко стала володарем Кубка України 2021/2022.
***
А за кілька днів у заключній грі 2022-го календарного року Вищої ліги чемпіонату України футболістки «Ворскли» на стадіоні «Княжа Арена» в Щасливому, що на Київщині, зустрілися з аутсайдером чемпіонату – столичним «Атексом».
«Ворскляночки» перемогли з найбільшим цього сезону рахунком – 14:0, повідомляє офіційний сайт полтавського клубу.
Першу половину сезону жіноча «Ворскла» завершує на першій сходинці турнірної таблиці, вигравши всі поєдинки і набравши максимальну кількість очок – 33 (нагадаємо: у першості беруть участь 12 команд). Наші дівчата встановили рекорд і за різницею забитих і пропущених м’ячів (+69). Супротивники спромоглися вразити ворота «Ворскли» лише тричі, в той час як «ворскляночки» 72 (!) рази засмучували голкіперів інших учасників чемпіонату. На другому місці в першості України йде «Кривбас», й оскільки його відставання від полтавок складає лише три очки, найімовірніше, боротьба за чемпіонство у 2023 році продовжиться саме між цими клубами. Третє і четверте місця (відповідно – 24 і 20 залікових балів) посідають донецький «Шахтар» і київське «Динамо».