“Ворскла” – “Зоря” – 0:1

З прикрої поразки розпочала новий сезон полтавська «Ворскла». У матчі – відкритті чемпіонату УПЛ наші земляки поступилися луганській «Зорі» – 0:1.
Єдиний м’яч, який і вирішив долю зустрічі, було забито вже на 3 хвилині ігрового часу. М’яко кажучи, цей гол був з розряду зовсім необов’язкових. Відзначився Лєднєв, який, обігравши кількох захисників, розписався у воротах «ворсклян». Найбільш реальний шанс зрівняти рахунок полтавці мали після удару Васіна зі штрафного, але голкіпер луганчан врятував свою команду. Взагалі, у першому таймі воротарі мали чим зайнятися, не обійшлося без зіткнень, на поле викликали лікарів команд, але свою роботу обидва голкіпери виконували справно, голів глядачі (а за даними прес-служби «Ворскли», на трибунах їх зібралося близько трьох тисяч) більше не побачили.
Власне, «сухим» залишився і другий тайм гри. Він пройшов під диктовку «ворсклян», на 59 хвилині після удару Васіна голкіпер «Зорі» не досить вдало відбив м’яч перед собою, і на добиванні першим опинився Артур, удар – кулястий у воротах, але судді фіксують положення поза грою. І надалі наші земляки мали перевагу, але не використали свої моменти, зокрема реальні шанси забити мали Коломоєць та Габелок. Але фінальний свисток судді зафіксував поразку «Ворскли» з мінімальним рахунком.
«Ворскла мала більше чистих моментів, але сталося так, що перемогла «Зоря», – про це говорили на післяматчевій конференції обидва тренери – і Віталій Косовський, і Веселін Атанасов – помічник коуча луганчан Віктора Скрипника, який мав терміново вилетіти до Німеччини. Власне, через це матч і відбувся у незвичний денний час. Це певною мірою додало складнощів гравцям обох команд, адже погода у Полтаві була досить спекотною.
«Я не згоден, якщо ви говорите, що ми зіграли невдало. Так, не було завершальної стадії, але варто брати до уваги силу суперника, не все він нам дозволяв. Я подякував хлопцям за гру, не все одразу виходить. Бувають такі матчі, коли ти переграєш суперника за гольовими епізодами, створюєш моменти, але, не жаль, забити не вдається. Якби забили м’яч – хлопці почувалися б більш вільно і грали краще. Вони дуже хотіли перемогти і, можливо, тому нервували», – підсумував результат матчу Віталій Косовський.
Кольори «Ворскли» у звітній грі захищали: Ткаченко, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Кане, Скляр (Шехіч, 74), Петровіч, Габелок, Васін (Ребенок, 83), Коломоєць, Артур (Челядін, 90).
Наступний матч наші земляки проведуть 3 серпня у Чернігові з місцевою «Десною».