«Ворсклу» очолить Віктор Скрипник

«Ворсклу» очолить Віктор Скрипник

Як повідомила 9 червня прес-служба «Ворскли», представники полтавського клубу і відомий фахівець з європейським досвідом роботи Віктор Скрипник погодили останні деталі майбутньої трудової угоди.
Новий наставник «біло-зелених» має стати до роботи з 1 липня. Подробиці контракту 52-річного коуча, який як гравець та тренер зробив собі ім’я у німецькому «Вердері» з Бремена, поки що не оприлюднюються. Відомо, що екс-наставник луганської «Зорі» налаштований, очоливши тренерський штаб «Ворскли», поборотися за найвищі щаблі УПЛ.
Після того, як “Ворскла” оголосила про те, що контракт з Юрієм Максимовим закінчився, сам колишній очільник клубу розповідав, що дізнався про це від сусіда по дачі. Після оголошення про призначення нового наставника – Віктора Скрипника, з яким, до речі, Максимов свого часу грав у бременському «Вердері», Юрій Вільйович дав коментар “ФутболNews”.
«Чи є у мене образи на “Ворсклу”? Я не хочу зараз говорити на ці теми. Звісно, я хочу продовжити тренувати. Життя ж на цьому не закінчується. Зараз найголовніше, щоб війна в Україні закінчилась, а потім уже будемо думати про футбол. Хто перший запропонує роботу в Україні, там і тренуватиму. Я із задоволенням прийму пропозицію”.
Дякуємо Юрію Максимову за роботу в Полтаві і бажаємо успіхів у пошуках нового клубу, а Віктору Скрипнику зичимо реалізації всіх його планів у «Ворсклі».

Підготовлено за матеріалами vorskla.com.ua та sport.pl.ua.

Поділися:

Добавить комментарий