Вперше в Україні розпочинаються ONLINE-змагання для ветеранів

Вперше в Україні розпочинаються ONLINE-змагання для ветеранів

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив про початок перших онлайн-змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – Ігри Нескорених 2.0. ONLINE. Учасник повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, відео надіслати до організаційного комітету. Змагання будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року.

Оксана Горбач, координатор Ігор Нескорених в Україні, зазначила: «Це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів, який немає аналогів в Україні, адже в Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. Схоже, Covid-19 з нами надовго, тому необхідно формувати новий стандарт змагань, який поширюється також на адаптивні види спорту».
В Іграх Нескорених 2.0. ONLINE візьмуть участь ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.
Капітан Національної збірної Ігор Нескорених-2020 Іван Рудий зазначив, що Ігри Нескорених – це про віднаходження себе, про покладання цілей і вміння їх досягати. «Я бачив багато хлопців, очі яких загорялися, бо прийшло усвідомлення, що знайшли себе. Користь спорту у цьому величезна!» – сказав він.
Ігри – це спільнота справжніх нескорених, яку не зупиняють зовнішні обмеження або перешкоди. Для Нескорених дуже важливо забезпечити безперервність процесу реабілітації та адаптації поранених ветеранів та військовослужбовців через залучення до спорту, розробити нові формати і створити нові можливості. Проект здійснюється в межах підтримки Посольства США в Україні.
6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE.
Підготовлено за матеріалами Урядового портала.

Поділися:

Добавить комментарий