Впровадження інновацій, екологія, сільське господарство…

Олег Синєгубов, Ріккардо Ферретті.

Впровадження інновацій, екологія, сільське господарство…

У понеділок, 27 січня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та президент Палати торгівлі та промисловості Італія –Україна Ріккардо Ферретті підписали меморандум про співпрацю, який передбачає зміцнення зв’язків у таких сферах: міжнародна торгівля та просування товарів, технологій та знань, захист інтересів інвесторів та сприяння веденню бізнесу, впровадження інновацій, екологія, енергоефективність, фармацевтика та медицина, впровадження інфраструктурних проектів тощо.

Під час ділової зустрічі, у якій взяла участь і віце-президент Палати торгівлі та промисловості Італія-Україна Наталія Кашницька (яка, до речі, є дружиною пана Ріккардо Ферретті і уродженкою Полтавщини), зазначалося, що наша область уже має спільні проекти з італійськими компаніями, але цю співпрацю потрібно поглиблювати.
«Мій улюблений сектор інвестицій – сільське господарство із застосуванням інноваційних технологій. З нього і розпочнемо. Наступними будуть сектор інформаційних технологій, інженерія, енергозберігаючі технології. Також намагатимемося розвивати інфраструктуру в регіоні», – зазначив Ріккардо Ферретті.
«Ми будемо відкривати інвестиційний офіс, представники інвесторів матимуть в ньому відповідні робочі місця. Крім того, інвесторам пропонується супровід. Залежно від інвестицій ми можемо запропонувати від майданчика для переговорів до ексклюзивного супроводу у рамках чинного законодавства України для оформлення дозвільних документів», – наголосив Олег Синєгубов.
Сторони обговорили також інші аспекти співпраці.

Поділися:

Добавить комментарий