Врятуймо нашого колегу!

Важка хвороба спіткала Рустама Костянтиновича Тараненка, 1974 р. н., члена НСЖУ з 2004 року. Він друкувався у газетах “Зоря Полтавщини”, “Кіровоградська правда”, на сторінках інших видань. Тривалий час був запрошеним експертом на Кіровоградському телебаченні.
Рустам Тараненко – психолог, фізичний терапевт, біолог-генетик, має понад 15 років науково-педагогічного стажу. Автор близько 100 друкованих праць у галузях психології, медицини, педагогіки, корпоративної культури та правоохоронної діяльності. Серед вагомих творчих і наукових здобутків – навчальні та навчально-методичні посібники, за якими здобувають знання, удосконалюють фах майбутні та практикуючі психологи, фізичні терапевти, юристи, менеджери охорони здоров’я.
З 2003 року Рустам Тараненко займається благодійною діяльністю – консультує та здійснює фізичну і психологічну реабілітацію дітей та дорослих із інвалідністю (порушення інтелекту, зору, опорно-рухового апарату).
Наукові та трудові досягнення відзначені, зокрема, медаллю “За жертовність і любов до України” УПЦ Київського патріархату, Почесним знаком НСЖУ, Почесною грамотою Української академії наук, Грамотою Кіровоградської обласної ради.
І ось на 45-му році життя Рустам Костянтинович тяжко захворів. Діагноз: Т-клітинна лімфома (грибовидний мікоз) – рідкісна злоякісна пухлина (частота – 0,29 випадку на 100000 населення), що з часом викликає ураження внутрішніх органів і призводить до смерті хворих.
Вищеназвана хвороба успішно лікується лише за кордоном. Однак тільки на обстеження у закордонній клініці потрібні кошти у сумі 5 тисяч доларів. Не кажучи вже про курс лікування, за який сума збільшується у кілька разів.
Шановні колеги-журналісти, підприємці, усі небайдужі люди! Допоможімо обдарованому науковцеві й журналісту здолати тяжку недугу, пожертвуємо на його лікування хто скільки зможе. І Господь воздасть нам сторицею у цій благородній справі.
Номер картки ПриватБанку для зарахування благодійних коштів: 4149 4393 9028 5553; отримувач – Рустам Костянтинович Тараненко.

Поділися:

Добавить комментарий