Всебічна підтримка осіб з інвалідністю – запорука результативної діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Всебічна підтримка осіб з інвалідністю – запорука результативної діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Милосердя й щирість – все що треба –

Вічні цінності суспільного буття…

Для людей із особливими потребами –

Промінь сонця, необхідний для життя.

Небайдужість до чужого болю,

Співчуття й уважність без прикрас,

Прагнення допомогти людському горю

Змінить світ і кожного із нас!

  (Вікторія Клец, начальник відділу організаційної роботи, документообігу та господарського забезпечення управління)

29 березня 2018 року в приміщенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) відбулася зустріч начальника управління Артема Вернигори із особою з особливими потребами Джумартом Давудовим. Участь у цьому заході також взяли працівники управління: начальник відділу з профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці Оксана Щербак і начальник відділу організаційної роботи, документообігу та господарського забезпечення Вікторія Клец.

Талановитий гість (психолог, письменник, автор двох кних: “Cлагаемые здорового и счастливого образа жизни”, “Пути достижения цели”) охоче розповів фахівцям управління про своє життя після отримання виробничої травми, внутрішню боротьбу, самовдосконалення, пошук і розвиток власного потенціалу заради повернення до повноцінного життя.

Всебічна підтримка осіб з інвалідністю – запорука результативної діяльності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській областіКерівник управління поцікавився в потерпілого від нещасного випадку на виробництві, що перебуває під опікою Фонду, щодо його життєвих цінностей, потреб і проблем та ролі Фонду в його житті.

“Моє хоббі – це життя. Кожній людині для того, щоб стати щасливою, потрібно зрозуміти чого вона хоче від власної долі, поставити перед собою мету і спрямовувати всі сили для її досягнення. На своєму прикладі я демонструю людям, що потрапили в скрутні життєві обставини, не втрачати оптимізму та віри в себе і впевнено долати кризу душі”, – сказав Джумарт Давудов і запросив колектив управління та його керівника на свій творчий вечір.

30 березня 2018 року Артем Вернигора разом із родиною, а також працівники управління, Полтавського міського та Полтавського відділень управління завітали до Полтавського міського будинку культури та познайомилися з творчістю Джумарта Давудова.

Маючи ваду лівої руки, талановитий полтавець грав на гітарі, співав пісень та декламував зі сцени власні вірші. Всі глядачі були вражені енергетикою, яка панувала під час вечора.

Джумарт Давудов є постійним учасником спартакіади “Cила духу”, яка проводиться управлінням серед осіб з особливими потребами та потерпілих на виробництві Полтавщини.

 Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий