Всюдихідний КрАЗ-5401НЕ – згідно з вимогами ДСНС

Згідно з технічними вимогами ДСНС, прописаними в умовах тендера, АвтоКрАЗ виготовив шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9,5 тонни. Шасі призначене під монтаж різних спецвиробів, у даному випадку – спецобладнання для гасіння пожеж АЦ-4-60. Дебют шасі відбувся на недавніх спеціально-тактичних навчаннях рятівників, які проводилися на автозаводі.

Оригінальність цього шасі полягає в тому, що, з урахуванням вимог замовника, вперше в ПрАТ «АвтоКрАЗ» на двовісному повнопривідному всюдиході застосована дворядна чотиридверна шестимісна кабіна МАЗ.

Слід зазначити, що в лінійці традиційних кабін Renault і MAN, якими Кременчуцький автозавод комплектує свої безкапотні автомобілі, не представлені зразки з параметрами, зазначеними в даному тендері. При цьому в технічних вимогах замовника чітко прописані параметри кабіни МАЗ-530905 (Білорусь), у зв’язку з чим кременчуцькі конструктори провели адаптацію цієї кабіни до шасі автомобіля КрАЗ-5401НЕ.

Широкопрофільна шина з централізованою системою підкачки, яка встановлена на цьому шасі, дозволяє експлуатувати спецвиріб не тільки на дорогах із різним покриттям, а й в умовах повного бездоріжжя. До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 літрів, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 кілометрів, дозволяє здійснювати оперативну доставку екіпажу і обладнання до місця проведення рятувальних, аварійних або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт. Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 кілометрів на годину, до того ж він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися в умовах міського циклу.

Повнопривідне шасі КрАЗ-5401НЕ (4х4) було вперше створено в кінці минулого року, а перший зразок – оснащений дворядною кабіною MAN. Із огляду на високу уніфікацію шасі КрАЗ цієї моделі на них легко монтуються більше 30 спеціальних надбудов масою до 10 тонн, а також вузли й агрегати різних виробників, які вкаже клієнт.

Широкий модельний ряд перспективної техніки «КрАЗ», створений АвтоКрАЗом в останні роки, дозволяє забезпечити імпортозаміщення внутрішнього ринку ефективною компактною спецтехнікою вітчизняного виробництва. Виробничі потужності, кадровий потенціал і відпрацьовані роками технології дозволяють це зробити в необхідних обсягах у різному виконанні, відповідно до вимог споживача.

 

Поділися:

Добавить комментарий