Вживайте чорнослив,  особливо після 40 років

Вживайте чорнослив, особливо після 40 років

Зміни в організмі людей відбуваються на кожній стадії життя. Особливо це стосується жіночого організму після 40 років. Їм властиві перепади настрою, причому в різкій формі. Щоб уникнути таких змін в організмі, необхідно додати в свій раціон чорнослив, інформує Ukr.Media.
Склад чорносливу такий, що допомагає заспокоїтися, згладжує емоційні перепади, допомагає боротися з апатією, нудьгою, безсонням і дратівливістю.
У чорносливі багато калію, який допомагає підтримувати здоров’я стінок серця і судин. Щоб покрити 65% добової норми споживання калію, потрібно з’їдати 100 грамів чорносливу.
До складу чорносливу також входить кальцій. Через зниження кальцію в період клімаксу і менопаузи у жінок може розвинутися остеопороз. Тож цей продукт ідеально підходить для поліпшення цього показника.
Якщо періодично вживати чорнослив, можна відрегулювати роботу кишківника, якщо вона порушена. Цей продукт нормалізує вагу, допомагає знизити рівень рідини в організмі, запобігає набряклості, активує діяльність нирок.
Пектин і каротин, що знаходиться в складі чорносливу, покращують зір. Продукт варто вживати при захворюваннях нирок, при атеросклерозі і ревматизмі.
І найголовніше для жінок – це збереження молодості. Завдяки вмісту в плодах антиоксидантів, кремнію і біотину поліпшується стан шкіри. Вона стає гладкою, чистою, зникне в’ялість, лущення, а волосся буде шовковистим.
Якщо щодня з’їдати по 5 плодів чорносливу, можна вберегтися від раку. Але є у цього продукту й протипоказання. Чорнослив не можна вживати людям, які страждають на цукровий діабет, сечокам’яну хворобу та ожиріння.
https://panno4ka.net/

Добавить комментарий