З 1 квітня стартує нерестова заборона

З 1 квітня стартує нерестова заборона

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Полтавській області від 16 березня 2021 року № 65 встановлено терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) у 2021 році на підконтрольних водних об’єктах Полтавському рибоохоронному патрулю у такі строки:
Кам’янське водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 1 квітня по 9 червня;
Кременчуцьке водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 1 квітня по 9 червня;
у всіх інших рибогосподарських водних об’єктах в межах підконтрольної території – з 1 квітня по 20 травня,
в придаткових системах річок – з 1 квітня по 30 червня.
З вищезазначеним наказом можна ознайомитися за посиланням: http://pl.darg.gov.ua/files/11/18-03-03n.pdf
Терміни заборони на лов (добування) раків у зв’язку з їх линькою встановлюються з 1 квітня по 30 червня. (Детальніше – http://pl.darg.gov.ua/ files/11/18-03-02r.pdf).
Традиційно у зв’язку із сезоном нересту риби по всій території також оголошується період так званої «ТИШІ»
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт, що можуть негативно впливати на проходження нересту водних біоресурсів.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в місцях, які оголошені нерестовищами, пересування всіх плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом ЛИШЕ З БЕРЕГА в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ, вказаних в додатку до вищезазначеного наказу.
Закликаємо рибалок бути відповідальними та дбати про майбутнє наших водойм.
Ретельно вивчіть місця, де можна рибалити у період нересту.

Полтавський рибоохоронний патруль.

Поділися:

Добавить комментарий