З початку квітня за фактами браконьєрства на воді поліція Полтавщини відкрила  32 кримінальних провадження

З початку квітня за фактами браконьєрства на воді поліція Полтавщини відкрила 32 кримінальних провадження

У період нересту та в умовах воєнного стану поліція Полтавщини спільно з Полтавським рибоохоронним патрулем та прокуратурою вживають ряд заходів із недопущення протиправної діяльності на воді та активно протидіють незаконному вилову риби у водоймах області.
Начальник поліції Полтавської області Євген Рогачов повідомив: «З початку квітня поточного року за фактами браконьєрства на воді поліція Полтавщини відкрила 32 кримінальних провадження. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму близько 1 мільйона 600 тисяч гривень. У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії та вирішуються питання щодо повідомлення правопорушникам про підозри. Вилучену рибу передано за призначенням, про що складені відповідні акти. За зібраними матеріалами призначені судово-інженерно-екологічні експертизи, за висновками яких будуть прийняті процесуальні рішення. Закликаємо громадян суворо дотримуватися встановлених правил рибальства, не порушувати закон та берегти довкілля. Наголошую, що правопорушники нестимуть адекватну юридичну відповідальність, у відповідності до закону, з урахуванням воєнного стану».
Нагадаємо: з 1 квітня цього року на водоймах Полтавської області заборонена навігація для маломірних суден, окрім військових і поліцейських. Також заборонено вилов риби шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.
Шановні громадяни!
Якщо ви стали очевидцем порушення правил рибальства та реалізації риби, то повідомляйте цю інформацію за номерами: 102 або (0536) 74-03-90 (сектор поліцейської діяльності на воді (м. Кременчук), +38(098) 739-26-30 (чергова частина Кременчуцького РУП), +38(097) 703-39-18 (чергова частина відділення поліції № 2 Кременчуцького РУП).
Відділ комунікації поліції Полтавської області.
(За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП у Полтавській області).
Варто зазначити, що, як нагадали у Полтавській ОВА, згідно із розпорядженням начальника адміністрації Дмитра Луніна № 37 від 30 березня 2022 року, враховуючи звернення Нацполіції та рішення Ради оборони області, встановлено заборону на риболовлю не на період нересту, а на період воєнного стану взагалі.

Добавить комментарий