Задля підготовки національної збірної чемпіонат УПЛ закінчиться на тиждень раніше

Задля підготовки національної збірної чемпіонат УПЛ закінчиться на тиждень раніше

Як повідомив портал sport.ua, цьогорічна першість Української професійної ліги (УПЛ) фінішує на тиждень раніше, ніж передбачалося. Не всі команди спочатку з розумінням поставилися до цієї пропозиції. «В офіс «Динамо» звернулося керівництво УПЛ і УАФ з пропозицією висловити свою думку щодо завершення чемпіонату на тиждень раніше, мотивуючи це проханням тренерського штабу національної збірної. Під час опитування клубів київське «Динамо» дасть свій голос щодо цього рішення. Але цей голос – президентський, так як у тренерського штабу і головного тренера це рішення і прохання Шевченка викликали, м’яко кажучи, подив. Ламаються тренувальні плани і графіки, коригуються ігрові та відновлювальні цикли», – зазначалося на каналі «Динамо Київ Inside».
Та виконавчий директор УПЛ Євген Дикий підтвердив, що клуби погодилися завершити сезон на тиждень раніше, щоб збірна України могла краще підготуватися до Євро-2020. «Ми отримали звернення від збірної України. Після цього свої позиції висловили клуби УПЛ, і переважна їх частина підтримала це рішення… Таким чином, 25-й тур перенесуть на 5 травня, а останній 26-й тур – на 9 травня. Це базові дати. Остаточне рішення затвердить УАФ», – повідомив Євген Дикий.
Нагадаємо, що відповідно до раніше погодженого календаря сезону 2020–2021 останній тур першості УПЛ повинен був відбутися 15 травня. Полтавська «Ворскла» в останніх двох турах чемпіонату зустрінеться на своєму майданчику із «Десною» і проведе гостьову зустріч із «Минаєм».

Анатолій ПЕТРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий