Інформаційний кур’єр

«ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНИХ СВОБОД»: У ПОЛТАВІ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Друзі, запрошуємо представників малого та середнього бізнесу Полтавської області до участі в Круглому столі «Захист економічних свобод».
Захід відбудеться 28 травня у м. Полтаві. Адреса: вул. Європейська, 7, конференц-зал Готельно-ресторанного комплексу «Галерея». Початок – о 10.00. Просимо реєструватися для участі через онлайн-заявки.
Реєстрація триває до 26.05.2024 р. за посиланням: https://forms.gle/ k6HCjVkig8BLp8vQ7
Представники українського бізнесу, бізнес асоціацій, громадськості, волонтерських організацій, політичних партій, місцевої влади стурбовані ситуацією зі згортанням економічних свобод в Україні. Ухвалена Урядом Національна стратегія доходів-2030 відбулася без участі підприємницьких об’єднань та експертних спільнот. Стратегія доходів не спрямована на економічне відновлення й розвиток, що призводить до збільшення тиску на бізнес замість мотивації.
Потрібно невідкладно ініціювати перегляд деяких новацій, запропонованих Урядом, – маємо зберегти економічні свободи як основу демократичної держави. Чим більше бізнесу, який працює в країні, тим більше надходжень до бюджету. Це принцип, на якому базується будь-яка успішна економіка вільного Світу.
Вільна економіка та демократія – це поєднання, яке гарантує розвиток Україні.

Партія УДАР Віталія Кличка.

«ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНИХ СВОБОД»: У ПОЛТАВІ ВІДБУДЕТЬСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Поділися:

Добавить комментарий