Захоплення –  кубик Рубика

Захоплення – кубик Рубика

полтавської загальноосвітньої школи №37. Хлопчик вміє швидко збирати кубик Рубика, добре володіє технікою збирання різноманітних варіантів цієї та інших головоломок.
Микита має в особистій колекції понад 20 різних кубиків Рубика. У школі протягом навчального року восьмикласник проводив заняття для молодших учнів – від 1-го до 7-го класу: вчив, як правильно складати ці інтелектуальні іграшки. Також юний вундеркінд – консультант магазину настільних ігор і головоломок “Шпіллер”.
Хлопець є активним користувачем міської бібліотеки-філії сімейного читання №3, читає тут журнали, книги, у тому числі на канікулах. Коли в бібліотеку приходять діти, які цікавляться принесеними ним кубиками Рубика, показує бажаючим, як збирати цікаві комбінації, дозволяє гратися своїми іграми.
Таких юних знавців інтелектуальних ігор, що допомагають тренувати моторику рук, розвивати кмітливість, логіку і швидкість мислення, як Микита, в Полтаві небагато.
Школяр знає десять таких людей, припускає, що всього умільців віртуозно й блискавично складати різноманітні комбінації знайдеться зо два десятки, але додає, що кількість людей, які опановують техніку кубика Рубика та різноманітних головоломок, щодня збільшується. Такими кубиками захоплюються не лише діти, а й дорослі. Це цікаво, каже Микита ровесникам. Спробуйте!

Наталія ЖОВНІР.

Поділися:

Добавить комментарий